Bohater salonu - sofa. Wybór i radość na lata

Bohater salonu - sofa. Wybór i radość na lata

Luksusowa sofa, która zachwyca wyjątkowym wyglądem oraz obietnicą nieskrępowanego relaksu? Tak osobliwy mebel do salonu istnieje i to w wielu ekskluzywnych, wyszukanych formach.

Sofa STONE (zdjęcie pierwsze), nowość z prestiżowej pracowni Olta, jest dowodem na osiągnięcie harmonii między barwą, kształtem oraz konstrukcją mebli wypoczynkowych. Drewniane elementy tworzące podręczny stolik dodają jej zarówno uroku, jak i funkcjonalności. Tak wysmakowany design spotka się z zachwytem osób chcących stworzyć salon, w których królować ma powściągliwy styl.

Sofa SPECTRA Producent: Olta

Sofa SPECTRA to mebel o wyrafinowanej elegancji, który przypadnie do gustu miłośnikom naturalności. Dzięki osadzeniu na długich metalowych nóżkach siedzisko zyskuje dodatkową lekkość, dzięki czemu świetnie będzie współgrać z przestronnym salonem w kolorach ziemi.

Sofa ONYX Producent: Olta

W ofercie marki Olta znajdziemy również inną ciekawą propozycję dedykowaną tym, którzy w meblach do salonu cenią nowoczesny wygląd. Sofa ONYX jest wyjątkowa pod wieloma względami. Jej magnetyzm to zasługa współczesnego designu, na który składają się takie elementy, jak cudownie miękkie poduszki oraz metalowy stelaż. To wszystko tworzy konstrukcję lekką, uniwersalną i stylową.

Sofa SMOOTH OPERATOR Producent: Arketipo

Wyjątkową propozycją, która uwodzi i zaskakuje, jest SMOOTH OPERATOR, mebel do salonu zaprojektowany przez włoskiego mistrza rzemiosła użytkowego: Giuseppe Viganò. Artysta zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal. Sofa zachwyca delikatnym kształtem, komfortem i nowatorskimi rozwiązaniami. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi poduszki "towarzyszą" ruchom ciała.

Sofa HORIZON Producent: Olta

Przytulny salon, który zachęca do wypoczynku? Taką przestrzeń można stworzyć dzięki HORIZON – konstrukcji pełnej ciepła i miękkości. Luksusowy wygląd mebel zawdzięcza połączeniu zróżnicowanych form oraz czystych linii. Dla odczuwania jeszcze większego komfortu zastosowano rozwiązania, które pozwalają na zmianę głębokości siedziska.

Sofa FREEDOM Producent: Alberta

Model FREEDOM marki Alberta to ukłon w stronę surowych wnętrz o zaskakująco przytulnym charakterze. Na oryginalny design składają się siedziska w przeróżnych kształtach osadzone na metalowych wspornikach, których ustawienie można dowolnie modyfikować.

Odpowiednio ustawiona sofa staje się centralnym punktem salonu, bohaterem strefy wypoczynkowej Twojego domu, dla tego wybierz sofę, która zapewnia cudowny wypoczynek, a zarazem zachwyca oryginalnym designem, taka będziecie sprawiać Ci radość przez długie lata.