Designerskie meble - piękne i nowoczesne

Designerskie meble - piękne i nowoczesne

Trudno przejść obojętnie obok mebli o interesującym wzornictwie – zachwycają nowoczesnym wyglądem, oryginalnym wykończeniem oraz obietnicą stworzenia wnętrza zaaranżowanego ze smakiem. W czym jednak tak naprawdę tkwi ich wyjątkowy charakter? I czy wszystkie nowoczesne meble możemy określać mianem designerskich?

Nowoczesne meble o artystycznej naturze

Stół CLESSIDRA Producent: MIDJ | Krzesło PIPPI S Producent: MIDJ

Designerskie meble projektowane są przez uznanych projektantów, którzy znakomicie orientują się w trendach wnętrzarskich. Potrafią tchnąć duszę w tworzone przez siebie konstrukcje: magia doświadczenia i wyczucia stylu sprawia, że zwykłe elementy wyposażenia przeobrażają się w dzieła sztuki użytkowej o ujmującym charakterze. Znamienici projektanci nie zapominają o funkcjonalności: stoły mimo oryginalnej formy znakomicie sprawdza się jako miejsce rodzinnych spotkań, a luksusowe sofy o nietuzinkowym wykończeniu zapewnia mnóstwo wygody podczas codziennego relaksu.

Krzesło BARRACUDA Producent: Arketipo

Fotel JUPITER LITE Producent: Arketipo

Fotel FREEDOM Producent: Arketipo

Oryginalne krzesła, fotele o niecodziennym kształcie, konsole przypominająca dzieło sztuki – wyposażenie tego typu najlepiej czuje się w luksusowym wnętrzu. Dla podkreślenia wyjątkowego charakteru potrzebna jest estetycznie wykończona, ekskluzywna przestrzeń. Taka, w której będziemy w stanie zaakcentować designerski potencjał mebli dla naprawdę wymagających: muszą odznaczać się nietuzinkowym wyglądem, funkcjonalnością i precyzją wykonania z wykorzystaniem wysokiej jakości tworzyw.

Konsola ETOILE Producent: Cattelan Italia

Konsola TERMINAL KERAMIK PREMIUM Producent: Cattelan Italia

Wyposażenie wnętrz o interesującym wzornictwie powinno cieszyć swoją obecnością przez wiele długich lat – taki zakup warto potraktować jak inwestycję. Trzeba zaznaczyć przy tym, że nie wszystkie nowoczesne meble są designerskie: wiele z nich odpowiada wyłącznie chwilowym trendom. Dlatego nie warto kierować się modą, ale decydować się na ponadczasowe rozwiązania prosto od projektantów.

Designerskie meble: wyjątkowe w każdym calu!

Komoda PARAMOUNT Producent: Cattelan Italia

Biurko NASDAQ KERAMIK Producent: Cattelan Italia

Wiemy już, że wyjątkowość designerskich mebli tkwi w ergonomii, która doskonale łączy się z unikalnym wzornictwem. O znakomitą jakość i dbałość o najmniejszy szczegół dbają natomiast sami projektanci: to oni sprawiają, że meble zyskują nietuzinkowe cechy odpowiadające najnowszym trendom w aranżacji wnętrz.