Wózki barowe

Wózki barowe to niewielki element wyposażenia, który stanowić może dodatkową powierzchnię użytkową w naszej kuchni.

Dla miłośników funkcjonalnych, ale niebanalnych rozwiązań polecamy nowoczesne wózki barowe. To niewielki element wyposażenia, który stanowić może dodatkową powierzchnię użytkową w naszej kuchni, jadalni bądź salonie, a także swoistą dekorację, na której zaprezentujemy zastawę bądź trunki.

Eleganckie i funkcjonalne - takie są nowoczesne wózki barowe

Wózek barowe może mieć różne zastosowanie, jednak najczęściej wykorzystywany jest do serwowania potraw w kuchni lub jadalni, a także podawania alkoholu w salonie. Może służyć również jako miejsce na śniadanie, podawane do łóżka, a także w łazience, jako podstawa pod świeczki czy kosmetyki do kąpieli. Nowoczesne wózki barowe to także powierzchnia, na której można ustawić elementy dekoracyjne- wazon z kwiatami, książki lub wyjątkową pamiątkę z wakacji.

Te funkcjonalne stoliki na kółkach, które są wyjątkowo zwrotne, lekkie i poręczne, zwykle posiadają dwa blaty, umieszczone jeden pod drugim. W połączeniu z designerskim wyglądem, wpisującym się doskonale w styl nowoczesny, stanowią dodatki, które warto uwzględnić w swoim wnętrzu.