Fotele relax

Oferowane przez nas nowoczesne fotele relax to meble o niebywałej wygodzie, ale także eleganckim stylu, dopracowane w każdym detalu.

Po długim, ciężkim dniu każdy zasługuje na konkretny odpoczynek. Fotele relax to modele właśnie z takim przeznaczeniem, które zapewnią maksymalny komfort i pozwolą zregenerować siły do dalszych wyzwań dnia codziennego.

Fotele z funkcją relax - komfort, którego potrzebujesz

Fotele wypoczynkowe z funkcją relax, jak już sama nazwa na to wskazuje, skonstruowane są w taki sposób, który wpływa na wygodę ich użytkowania. Dużą uwagę przywiązuje się przede wszystkim do stabilnej konstrukcji, wygodnych siedzisk, odpowiedniego wyprofilowania, podłokietników i podnóżka, które dopasowują się do konkretnej sylwetki, regulowane poprzez siłę nacisku- oparcie nachyla się po nacisku na nie plecami, zaś wraca do pozycji wyjściowej po odchyleniu się do przodu. Ponadto dostępne są modele, które można obracać o 360 stopni bądź też fotele umożliwiające bujanie. Dzięki temu są to meble, które w zdrowy i bezpieczny sposób podpierają wszystkie odcinki kręgosłupa, ręce i nogi, dzięki czemu można w pełni się zrelaksować a nawet pozwolić sobie na drzemkę.

Bogactwo modeli - znajdź idealny dla siebie

Oferowane przez nas nowoczesne fotele relax to meble o niebywałej wygodzie, ale także eleganckim stylu, dopracowane w każdym detalu tak, by prócz funkcji użytkowej, mogły pełnić również rolę dekoracyjną. Taki fotel z powodzeniem może znaleźć miejsce w każdym salonie, pokoju dziennym, gabinecie czy sypialni, dodatkowo podkreślając wypoczynkowy charakter tych pomieszczeń. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z tkanin dostępnych w wielu rodzajach, wzorach i kolorach. To meble, które cechuje nowoczesny wygląd, ciekawe formy oraz unikatowe wzornictwo a przede wszystkim komfort, na który zasługujemy każdego dnia.

Wypoczynek na najwyższym poziomie

Fotel relax umożliwia szybką zmianę pozycji z siedzącej na leżącą i odwrotnie, dzięki czemu jest nie tylko wygodny, ale i funkcjonalny. Lektura książki, oglądanie telewizji, słuchanie muzyki bądź po prostu leniuchowanie z wykorzystaniem tego typu fotela będzie zdecydowanie przyjemniejsze.