Uszaki

Fotele Uszaki stały się synonimem komfortu i designu w jednym, pozwalając na miły odpoczynek.

Fotele Uszaki to prawdziwy must have współczesnego wnętrza. Mebel ten bowiem stał się synonimem komfortu i designu w jednym, pozwalając na miły odpoczynek w miejscu, które dzięki niemu staje się jeszcze bardziej przytulne.

Wygoda i urok - dwie cechy, których nie sposób odmówić Uszakom

Odpowiednio wyprofilowane siedzisko, wygodne oparcie, duży zagłówek i praktyczne podłokietniki- wszystkie te elementy sprawiają, że otrzymujemy idealnie wymodelowany i niesamowicie komfortowy fotel, przenoszący nas w nowy wymiar przyjemności. Co więcej, jest to mebel niezwykle stylowy, który świetnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Będzie odpowiedni zarówno do salonu, jak i sypialni, gabinetu lub pokoju dziecięcego. Wprowadzi do pomieszczenia miłą i przytulną atmosferę, sprzyjającą wypoczynkowi.

Uszaki w różnej konfiguracji

Fotele Uszaki stwarzają ogromną dowolność wyboru spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów. Choć i forma i ogólny wygląd są zwykle zbliżone do siebie, to wybierając pomiędzy różnorodnymi rodzajami tkanin, z pewnością odnajdziemy ten idealny do swojego wnętrza. Fotel Uszak pozwoli odmienić dotychczasową aranżację na dwa sposoby- możemy wybrać taką tapicerkę, która będzie współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia, bądź też postawić na bardziej odważne rozwiązanie, kontrastujące z dotychczasową aranżacją przestrzeni. Jedno jest pewne- niezależnie od wyboru, fotel Uszak w każdym wydaniu będzie prezentował się doskonale, dodając wnętrzu wyjątkowego charakteru. Prócz tkaniny, fotele te posiadają różne nóżki, natomiast niektóre modele dostępne są w wersji z podnóżkiem, co dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania.

Niezawodny fotel w stylowym wydaniu

Fotele Uszaki cieszą się dużą popularnością. Może dziwić fakt, że choć pasują do współczesnych, nowoczesnych wnętrz, to fotele tego typu wcale nie są nowinką. Pierwsze fotele z tak specyficznym oparciem pojawiły się kilkaset lat temu w pałacach i rezydencjach królewskich, gdzie za zadanie miały przede wszystkim chronić kobiety przed chłodem, osłaniając przed przeciągami. Dziś, dzięki pewnym zabiegom technologicznym i stylistycznym, fotele te dobrze prezentują się niemal w każdym wnętrzu, zaś ich niesłabnąca renoma potwierdza, że historia lubi zataczać koło.