Meble Włoskie Gdańsk

Italmeble to marka oferująca najwyższej jakości meble włoskie Gdańsk, będące synonimem luksusu i dobrego stylu. Czym byłoby bowiem eleganckie wnętrze bez odpowiednio dobranych mebli? Włoskie produkty są natomiast gwarancją najwyższej jakości, unikatowych rozwiązań, wyjątkowego designu oraz perfekcyjnego wykonania.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych światowych i krajowych projektantów, którzy tworzą meble o różnorodnej stylistyce – zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Są to meble do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu, przedpokoju i innych pomieszczeń. Posiadamy szeroki wachlarz ekskluzywnych mebli włoskich, wśród których nie brakuje stylowych sof, narożników i foteli, komfortowych łóżek, pięknych stołów i krzeseł, unikatowych regałów i mebli RTV, komód i stolików kawowych, jak również wszelkich innych dodatków. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi światowymi markami, takimi jak Cattelan Italia, Arketipo, Bonaldo, Midj, Bontempi, Lestrocasa i wieloma innymi.

Prezentowane przez nas włoskie meble i dodatki występują w zróżnicowanej stylistyce, natomiast łączy je perfekcyjne wykonanie oraz użycie najwyższej jakości surowców i materiałów, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe oraz wygodne w użytkowaniu. Meble te doskonale prezentują się zarówno jako pojedyncze egzemplarze, jak i całe zestawy, dzięki którym osiągamy wymarzony efekt wizualny danego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych luksusowych mebli. Mogą to Państwo zrobić odwiedzając nasz salon, mieszczący się w Galerii Wnętrz CITY Meble Gdańsk (al. Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk). Showroom Italmeble stwarza możliwość obejrzenia „na żywo” mebli oraz ich przykładowych aranżacji. Dzięki temu lepiej zrozumieć ich wyjątkowy charakter oraz dokonać wyboru tych, które najbardziej przypadną nam do gustu. Jest to również szansa na skorzystanie z profesjonalnego doradztwa i pomocy specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Jesteśmy po to, by zarazić naszą miłością i pasją do włoskiego piękna najlepszej jakości mebli.