Hokery Horeca

Wysokie krzesła, zwane hokerami, swój początek wzięły w lokalach gastronomicznych- pubach, barach, restauracjach. Choć obecnie zagościły także w prywatnych domach i mieszkaniach, to nadal hokery HoReCa stanowią obszerną grupę produktów, bez których trudno wyobrazić sobie nowoczesny lokal.

Nowoczesne hokery dla lokali gastronomicznych

Współczesne obiekty świadczące usługi gastronomiczne dbają o renomę i wysoki standard swojej oferty. Dotyczy to przede wszystkim dobrego jedzenia, jednak pozostałe kwestie także nie mogą pozostać obojętne. Klient zwraca bowiem uwagę na całokształt i chętnie powraca do miejsc, które urzekły go zarówno smakiem, jak i wyglądem. Nowoczesne lokale potrzebują niebanalnych i designerskich rozwiązań- ekspertami kuchni co prawda nie jesteśmy, ale na urządzaniu wnętrz znamy się jak nikt i wiemy, że stylowe hokery HoReCa są tym elementem, których potrzebuje Twój lokal.

Hokery HoReCa szyte na miarę Twoich potrzeb

Dostępne w naszej ofercie wysokie krzesła barowe z przeznaczeniem dla gastronomii występują w wielu odsłonach, dzięki czemu możliwe jest łatwe dopasowanie ich do konkretnych potrzeb. Wszystkie natomiast charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, doskonałą jakością, funkcjonalnością, wysokim komfortem użytkowania oraz trwałością- hokery HoReCa to połączenie będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych lokali gastronomicznych, ceniących sobie klasę i dobry styl.

Najwyższa jakość, której potrzebujesz

Nowoczesne hokery dostępne w naszej ofercie wyprodukowane zostały z najlepszych materiałów, gwarantujących im doskonałą jakość i trwałość na długie lata. W przypadku lokali gastronomicznych jest to o tyle ważne, iż meble w takich miejscach narażone są na działanie wielu czynników oraz poddane ciągłej eksploatacji. Warto więc zainwestować w przedmioty o wydłużonej żywotności, które zdecydowanie dłużej zachowają swój pierwotny wygląd. Przy produkcji tego rodzaju mebli szczególną uwagę przywiązuje się do konstrukcji krzesła- jego nogi są zwykle dodatkowo wzmocnione, co rzutuje na ich wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania.