Jak wybrać meble wypoczynkowe do salonu i biura?

Jak wybrać meble wypoczynkowe do salonu i biura?

Z przyjemnością prezentujemy kilka przykładów z naszej bogatej oferty mebli wypoczynkowych, w przypadku których oryginalne wzornictwo idzie w parze z niezwykłą wygodą. Proponowane sofy i fotele pozwolą na stworzenie nietuzinkowych kompozycji podkreślających doskonały gust oraz indywidualizm właścicieli aranżowanych domów lub biur.

Meble tapicerowane o oryginalnym designie

Meblem, który wprowadzi do wnętrza mnóstwo oryginalnego nowoczesnego charakteru, jest wyjątkowo komfortowa sofa AUTO-REVERSE (zdjęcie pierwsze), flagowy projekt marki Arketipo. Twórcy zdecydowali się na stworzenie kanapy, w której najważniejszą rolę odgrywają odwracane poduchy - dzięki nim można dowolnie zmieniać aranżację salonu.

 
 

Krzesło CARRUBO LEISURE Producent: Miotto

Doskonałym dodatkiem do sofy może być krzesło obrotowe CARRUBO LEISURE marki Miotto, stanowiące wykwintne połączenie designu i wygody.

 
 

Sofa PANORAMA Producent: Bonaldo

PANORAMA marki Bonaldo to niekonwencjonalny mebel wypoczynkowy. Sercem tej modułowej sofy jest sześciokątna pufa. Dzięki Panoramie każdy jest w stanie przekształcić przestrzeń życiową, personalizacja i kreatywność w tym przypadku osiągają najwyższy poziom.

 
 

Krzesło GUAPA AT Producent: Midj

Właściciele salonu połączonego z jadalnią mogą dodatkowo zdecydować się na skórzane krzesła GUAPA AT marki MIDJ o ażurowej formie: projektanci, bawiąc się formą, nie zapomnieli tu o wygodzie.

 
 

Sofa SPECTRA Producent: Olta

Minimalizm a zarazem wyrafinowana elegancja w połączeniu z wyjątkową wygodą to obecnie najbardziej pożądane cechy mebli tapicerowanych. Wymogi te spełniają modele marki Olta. Na przykład sofa SPECTRA na wysokich metalowych nóżkach zachwyca płynnością kształtów. Maksymalny komfort zapewniają regulowane zagłówki i siedziska z elastycznej pianki.

Designerskie meble włoskie to jedyne w swoim rodzaju elementy wyposażenia wnętrz. Nowoczesne wzornictwo garściami czerpie z najlepszych tradycji meblarskich, jednocześnie stawiając na niepowtarzalność form. Proponowane przez nas modele łączą wzornictwo i wyjątkową wygodę.