Jaki narożnik do salonu wybrać? Zobacz nasze propozycje

Jaki narożnik do salonu wybrać? Zobacz nasze propozycje

Eleganckie narożniki włoskie to element wyposażenia, dzięki któremu salon może zyskać zarówno na stylu, jak i funkcjonalności. Nowoczesny mebel wypoczynkowy o luksusowym charakterze przypadnie do gustu miłośnikom wysublimowanej wygody. Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które pozwolą przeobrazić wnętrze w przytulną, gustowną oraz funkcjonalną przestrzeń.

Oryginalne narożniki do salonu

Wyjątkowo komfortowy wypoczynek możemy mieć zapewniony, decydując się na narożnik ELIXIR marki Olta (zdjęcie pierwsze). W niebanalnych liniach zamknięto imponujących rozmiarów przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku. Dodajmy, wyjątkowego wypoczynku, ponieważ on doskonale dopasowuje się do ciała dzięki zastosowanej piance memory i zróżnicowanym strefom miękkości w wielowarstwowych poduszkach.

 
 

Sofa BELLAVITA Producent: Alberta

Modułowa BELLAVITA marki Alberta to z kolei sofa o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki rozbudowanej ofercie brył możemy „bawić się” z nią w różne aranżacje, mieszając wysokości oparcia i szerokości siedzenia, uzupełniać pufami i podłokietnikami po jednej lub drugiej stronie, tworząc wiele ciekawych kombinacji. Jej miękkie, zaokrąglone kształty jednoznacznie kojarzą się z relaksem. Salon z tak nietuzinkowym meblem wypoczynkowym zyska mnóstwo uroku.

Nowoczesne meble wypoczynkowe w minimalistycznej formie

 
 

Sofa DIVA Producent: Olta

Dla tych, którzy szukają nowoczesnego narożnika o minimalistycznym charakterze model DIVA (Olta) okaże się idealny. Duże siedzisko wraz z podstawą zwieńczoną szczupłymi, metalowymi nóżkami sprawia, że mebel doskonale prezentuje się w kameralnym salonie. Uzyskanie efektu luksusowej lekkości ułatwi z kolei narożnik TOPAZ (Olta). Duża bryła utrzymana na oryginalnym stelażu to obietnica błogiego wypoczynku i nietypowego wystroju wnętrza w jednym.

Stylowe i funkcjonalne – narożniki idealne

 
 

Narożnik STARMAN Producent: Arketipo

Przytulność: jeśli to słowo przyświeca podczas projektowania salonu, warto zdecydować się na miękki narożnik o okrągłych kształtach, jakim jest narożnik STARMAN marki Arketipo designerski mebel oryginalny i komfortowy.

 
 

Sofa LOFT Producent: Arketipo

Funkcjonalny model LOFT (Arketipo) to urzekająca lekkością konstrukcja z innowacyjnym systemem siedzisk, który umożliwia odpoczynek. Zastosowany mechanizm umożliwia ustawienie dwóch różnych głębokości, tradycyjnego siedziska i szerokiego szezlongu. Natomiast kolejny mechanizm poprzez szereg pozycji środkowych pozwala na regulację oparcia z poziomego na pionowy.

 
 

Sofa RITZ Producent: Olta

RITZ (Olta) to z kolei tapicerowany narożnik do salonu o wąskich podłokietnikach i wysokich nóżkach, który gwarantuje doskonały wypoczynek. Zawdzięcza to starannie wyselekcjonowanym materiałom dopasowującym się do kształtu ciała, a tym samym zapewniającym wygodę idealną.

Uwielbiamy meble włoskie, a w szczególności narożniki, które stanowią połączenie stylu i funkcjonalności. Każdy z modeli cechuje zarówno praktyczne, jak i estetyczne podejście do aranżacji nowoczesnego salonu.