Eleganckie narożniki włoskie to element wyposażenia, dzięki któremu salon może zyskać zarówno na stylu, jak i funkcjonalności. Nowoczesny mebel wypoczynkowy o luksusowym charakterze przypadnie do gustu miłośnikom wysublimowanej wygody. Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które pozwolą przeobrazić wnętrze w przytulną, gustowną oraz funkcjonalną przestrzeń.

Oryginalne narożniki do salonu

Wyjątkowo komfortowy wypoczynek możemy mieć zapewniony, decydując się na narożnik ELIXIR marki Olta (zdjęcie pierwsze). W niebanalnych liniach zamknięto imponujących rozmiarów przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku. Dodajmy, wyjątkowego wypoczynku, ponieważ on doskonale dopasowuje się do ciała dzięki zastosowanej piance memory i zróżnicowanym strefom miękkości w wielowarstwowych poduszkach.

 

 

Sofa BELLAVITA Producent: Alberta

Modułowa BELLAVITA marki Alberta to z kolei sofa o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki rozbudowanej ofercie brył możemy „bawić się” z nią w różne aranżacje, mieszając wysokości oparcia i szerokości siedzenia, uzupełniać pufami i podłokietnikami po jednej lub drugiej stronie, tworząc wiele ciekawych kombinacji. Jej miękkie, zaokrąglone kształty jednoznacznie kojarzą się z relaksem. Salon z tak nietuzinkowym meblem wypoczynkowym zyska mnóstwo uroku.

Nowoczesne meble wypoczynkowe w minimalistycznej formie

 

 

Sofa DIVA Producent: Olta

Dla tych, którzy szukają nowoczesnego narożnika o minimalistycznym charakterze model DIVA (Olta) okaże się idealny. Duże siedzisko wraz z podstawą zwieńczoną szczupłymi, metalowymi nóżkami sprawia, że mebel doskonale prezentuje się w kameralnym salonie. Uzyskanie efektu luksusowej lekkości ułatwi z kolei narożnik TOPAZ (Olta). Duża bryła utrzymana na oryginalnym stelażu to obietnica błogiego wypoczynku i nietypowego wystroju wnętrza w jednym.

Stylowe i funkcjonalne – narożniki idealne

 

 

Narożnik STARMAN Producent: Arketipo

Przytulność: jeśli to słowo przyświeca podczas projektowania salonu, warto zdecydować się na miękki narożnik o okrągłych kształtach, jakim jest narożnik STARMAN marki Arketipo designerski mebel oryginalny i komfortowy.

 

 

Sofa LOFT Producent: Arketipo

Funkcjonalny model LOFT (Arketipo) to urzekająca lekkością konstrukcja z innowacyjnym systemem siedzisk, który umożliwia odpoczynek. Zastosowany mechanizm umożliwia ustawienie dwóch różnych głębokości, tradycyjnego siedziska i szerokiego szezlongu. Natomiast kolejny mechanizm poprzez szereg pozycji środkowych pozwala na regulację oparcia z poziomego na pionowy.

 

 

Sofa RITZ Producent: Olta

RITZ (Olta) to z kolei tapicerowany narożnik do salonu o wąskich podłokietnikach i wysokich nóżkach, który gwarantuje doskonały wypoczynek. Zawdzięcza to starannie wyselekcjonowanym materiałom dopasowującym się do kształtu ciała, a tym samym zapewniającym wygodę idealną.

Uwielbiamy meble włoskie, a w szczególności narożniki, które stanowią połączenie stylu i funkcjonalności. Każdy z modeli cechuje zarówno praktyczne, jak i estetyczne podejście do aranżacji nowoczesnego salonu.