Jaki wypoczynek do salonu w nowoczesnym stylu?

Jaki wypoczynek do salonu w nowoczesnym stylu?

Domowy salon powinien być przede wszystkim przytulny. Aby tak się stało, należy zaprosić do niego wygodne meble wypoczynkowe – takie, dzięki którym zapewnimy sobie relaks na najwyższym poziomie. W jaki sposób dopasować je do wnętrza, które stawia ograniczenia zarówno pod względem metrażu, jak i stylu?

 
 

Sofa COOPER Producent: Olta

Nowoczesne meble wypoczynkowe do salonu o małej powierzchni

Nie rezygnujmy z przytulnego salonu, nawet jeśli liczy zaledwie kilka metrów kwadratowych. Warto wybrać nowoczesne meble wypoczynkowe na wysokich nogach bo dzięki smukłym nogom bryła sofy staje się wizualnie lżejsza i delikatniejsza. Mała sofa z wąskimi boczkami to również bardzo rozsądne rozwiązanie. Ważna też jest kolorystyka, mebel w jasnych barwach pomoże nam optycznie powiększyć pomieszczenie.

 
 

Sofa DUO Producent: Olta

Nowoczesne meble wypoczynkowe do dużego salonu

Przestronne pomieszczenie to luksus ale i spore wyzwanie. Nieprzemyślany wybór zestawu wypoczynkowego to droga do aranżacyjnego chaosu. Tu możemy pozwolić sobie na kilka rozwiązań. Jeśli do dyspozycji mamy dużą i otwartą przestrzeń, postawmy na dwie wygodne sofy i fotel. Złożony z kilku części zestaw wypoczynkowy pozwoli różnorodnie aranżować dostępną przestrzeń, idealnie dopasowując ją do codziennych wyzwań. Ciekawym rozwiązaniem jest też zastosowanie mebli o nietypowej formie np. narożnik w kształcie półksiężyca.

 
 

Sofa STONE Producent: Olta

Nowoczesne meble wypoczynkowe dla całej rodziny

Prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie atrakcyjnego salonu dla całej rodziny. Każdy domownik chce zapewnić sobie relaks idealny. W skład mebli wypoczynkowych powinny wejść nowoczesne narożniki w kształcie litery L lub U z mnóstwem miejsca do siedzenia. Do tego warto dołączyć parę foteli, a jeśli salon jest niewielki, wystarczą pasujące do zestawu minimalistyczne pufy.

 
 

Sofa PEANUT B Producent: Bonaldo

Nowoczesne meble wypoczynkowe z funkcja spania

Nie zapominajmy o funkcjonalności, zwłaszcza jeśli mamy dużą rodzinę. Zaprośmy do salonu sofę z funkcją spania – w zależności od potrzeby: z funkcją spania okazjonalnego lub codziennego. Meble te dają możliwość praktycznego zaplanowania małego metrażu jednak pod względem komfortu spania bardzo się różnią. Funkcja spania ze stelażem typu „włoskiego” najlepiej nadaje się do użytku codziennego.

 
 

Sofa AVANT Producent: Olta

Wybór perfekcyjne dopasowanego zestawu wypoczynkowego to jedna z najtrudniejszych decyzji jakie trzeba podjąć aranżując pokój dzienny. Umiejętnie dobrane meble włoskie do salonu tworzą bowiem nie tylko przestrzeń do wypoczynku, ale też świadczą o guście lokatorów. Nasi doradcy w salonach zadadzą wiele pytań aby poznać Wasze potrzeby i pomogą przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Kilka przykładowych modeli z naszej oferty

Meble wypoczynkowe do salonu o małej powierzchni
Meble wypoczynkowe do dużego salonu
Meble wypoczynkowe dla całej rodziny