Łóżka

Proponowane przez nas łóżka i materace dostarczają każdego dnia prostej przyjemności wypoczynku. Jest to zasługą starannie opracowanych rozwiązań konstrukcyjnych i najwyższej klasy materiałom. Proponujemy łóżka włoskie oraz uznanych producentów z innych regionów świata, jak np. ponadczasowe i wyrafinowane meble australijskiej marki Miotto. Za konceptem każdego z proponowanych w naszej ofercie rozwiązań stoją światowej klasy projektanci, którzy potrafią umiejętnie wykorzystać trendy, zapewniając ciekawy design i nieprzeciętny komfort.

Konstrukcje przemyślane dla wygody

Proponowane przez nas łóżka są obietnicą komfortu – przyjemnego i głębokiego snu. Zawdzięczają to starannie opracowanym projektom, gdzie żaden element nie jest przypadkowy. Mocne i solidne stelaże powstają na bazie materiałów odpornych na obciążenia. Zastosowane żebrowania gwarantują natomiast odpowiednią cyrkulację powietrza, co zapewnia odprowadzenie wilgoci z materaca i optymalną przewiewność.

Estetyczne dopełnienie sypialni

Powstające w prestiżowych pracowniach projektowych mebli, łóżka włoskie cechuje nowoczesny design. Zastosowane materiały, dobrana kolorystyka, a także ogólna koncepcja kształtu opierają się na trendach właśnie podbijających branżę architektury i aranżacji wnętrz. Proponujemy meble z zagłówkami – tapicerowanymi bądź drewnianymi, na zabudowanym stelażu bądź na subtelnych nóżkach. Różnorodność estetyczna daje możliwość wyboru rozwiązania najlepiej wpisującego się w wystrój sypialni.