Luksusowe meble do domu - czyli jakie?

Luksusowe meble do domu - czyli jakie?

Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, oryginalny design, a może wysoka cena: co czyni meble ekskluzywnymi?

Luksusowy charakter wyposażenia zawiera się w każdym z wymienionych elementów. Podczas szukania narożnika idealnie oddającego charakter salonu czy łóżka, które oprócz wygody zapewni też wrażenia estetyczne, zwracamy uwagę na wiele czynników. Razem tworzą obraz wystroju wyjątkowego w swoim rodzaju; idealnego do tego, aby uzyskać przestrzeń dającą poczucie pełnego komfortu i relaksu.

 

 

Fotel SYLVESTER Producent: Cattelan Italia

Ekskluzywne wyposażenie – wyznacznik wyrafinowania

Ekskluzywne meble to takie, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Nie ma w tym stwierdzeniu ani krzty przesady. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały znakomite zarówno ze względu na wygląd, jak i trwałość. Nie sposób mówić o luksusie w oderwaniu od jakości.

Fotel Melania Producent: Alberta

Komoda BOUTIQUA ALTA Producent: Cattelan Italia

Zamiłowanie do detalu to kolejna cecha, która sprawia, że luksusowe meble są tak wyjątkowe. Ich wyrafinowany charakter tkwi w szczegółach dopracowanych przez mistrzów rzemiosła. Nie chodzi tu jednak o drobiazgowe odwzorowanie zdobień, a raczej o trudne do uchwycenia wyczucie; niebanalny design, który wyróżnia każdego wybitnego projektanta mebli.

Ponadczasowy wygląd w każdym szczególe

 

 

Komoda METROPOL Producent: Cattelan Italia

Funkcjonalność to podstawowa cecha mebli, które wchodzą w skład wyposażenia domu, mieszkania bądź biura. Producenci pragnący zaakcentować ich ekskluzywność nie zapominają przy tym, aby zaspokajały zmysł wzroku. Wystarczy zaledwie omieść wnętrze spojrzeniem, aby zorientować się, że nie mamy do czynienia ze zwykłymi elementami wyposażenia wnętrz, ale prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej.

 

 

Stół TYRON WOOD Producent: Cattelan Italia

Indywidualny charakter wnętrza - marzenie każdego, kto aranżuje swoją przestrzeń. Poprzez luksusowe meble włoskie możemy podkreślić własny styl oraz wyrazić filozofię życia. Otaczamy się pięknymi oryginalnymi przedmiotami, aby czerpać z nich siłę oraz inspirację. Nie bez przyczyny więc różnią się od mebli, które można znaleźć w klasycznych sklepach z wyposażeniem. Niepowtarzalny design i oddziaływanie na zmysły to podstawy wnętrza ekskluzywnego i zarazem ponadczasowego.