Meble do nowoczesnego gabinetu - jakie wybrać?

Meble do nowoczesnego gabinetu - jakie wybrać?

Współczesny gabinet to dla wielu osób miejsce, w którym spędzają dużo czasu - zwłaszcza teraz, gdy coraz więcej z nas pracuje zdalnie. Powinna to być więc przestrzeń wyposażona zarówno w odpowiedni sprzęt, jak i funkcjonalne oraz stylowe meble. Jest to niezwykle ważne, bowiem właściwe dobranie poszczególnych elementów z pewnością przełoży się na jakość i komfort pracy. Jak powinien wyglądać nowoczesny gabinet? Podpowiadamy, jakie meble sprawdzą się w designerskim miejscu pracy.

Biurko - podstawa w każdym biurze

Najważniejszym meblem w gabinecie jest biurko i to ono powinno znajdować się w centralnym punkcie pomieszczenia. Wybierając biurko do swojego gabinetu powinniśmy kierować się jedną z dwóch zasad- wybrać model odpowiadający swoim potrzebom i upodobaniom a następnie pozostałe meble dopasować właśnie do niego, bądź też wybrać taki model, który będzie na tyle charakterystyczny i unikatowy, iż będzie wyróżniał się na tle reszty mebli.

Meble w nowoczesnym gabinecie powinny być zarówno eleganckie, jak i wygodne. Pamiętajmy, by dopasować go do swoich potrzeb - zwłaszcza ilością miejsca, którą potrzebujemy do swobodnej pracy. Zwróćmy także uwagę na wysokość biurka oraz dodatkowe miejsce na przechowywanie dokumentów oraz innych materiałów, takie jak chociażby szuflady i szafki. Nasz wybór powinien być także uzależniony od wielkości pomieszczenia

Modele do dużych, reprezentacyjnych gabinetów

Jeśli gabinet jest miejscem, w którym będą podejmowani goście, klienci i kontrahenci, biurko prócz funkcjonalności musi także odpowiednio się prezentować. Nowoczesny gabinet wymaga równie designerskiego biurka, które podkreśli charakter oraz innowacyjne podejście do działalności.

Efektowne i ekskluzywne biurko gabinetowe Nasdaq to prawdziwe dzieło sztuki użytkowej, które jednocześnie zachowuje swój funkcjonalizm. To model odpowiedni dla tych, którzy z jednej strony cenią minimalizm w kształcie, objawiający się zastosowaniem prostych linii w blacie biurka, z drugiej zaś designerską nutę oryginalności, zawartą w rzeźbiarskiej, metalowej podstawie wraz z efektownymi szufladami. To połączenie tworzy ekskluzywne, nowoczesne biurko, które z powodzeniem może reprezentować współczesny gabinet i cieszyć nawet najbardziej wymagających klientów.

style="text-align: center;">Biurko NASDAQ KERAMIK

Kolejną, jakże ciekawą propozycją jest luksusowe biurko gabinetowe Wall Street. To prawdziwa perełka, która zachwyca unikatowym połączeniem ciekawej formy, zastosowanych materiałów oraz wykończenia - drewniana bryła o ciekawym kształcie, ceramiczny blat oraz liczne półki od strony zewnętrznej, na których można poukładać designerskie dodatki. Całość prezentuje się nadzwyczaj gustownie i elegancko, podkreślając nowoczesny charakter gabinetu.

Biurko WALL STREET

 

Modele do małych gabinetów

Nie zawsze dysponujemy dużą przestrzenią, co nie oznacza wcale, że w mniejszym gabinecie nie może być stylowo i funkcjonalnie. Oczywiście w takim przypadku nie możemy pozwolić sobie na duże biurko, które zajmie nam całe pomieszczenie, natomiast zwykle do swobodnej pracy spokojnie wystarczy nam mniejsze. Te z kolei mogą być równie gustowne i unikatowe, jak modele, które prezentowaliśmy wcześniej.

Doskonałym tego przykładem jest Logos, które pomimo swych niewielkich rozmiarów, wygląda elegancko oraz jest funkcjonalne. To mebel o metalowej podstawie, z drewnianym blatem, z możliwością zastosowania czarnej skóry na jego środku. Posiada oryginalny projekt szuflady, dzięki czemu najważniejsze dokumenty będziemy mieć zawsze w zasięgu ręki.

Biurko LOGOS

Clarion to kolejna propozycja. Mebel o nowoczesnym i designerskim wyglądzie, oparty na unikatowym konstrukcyjnie blacie w kształcie trapezu, wykonanym z dwóch struktur, ciekawie ze sobą połączonych. Całość wygląda gustownie i elegancko, dodając pewnej lekkości i przejrzystości pomieszczeniu, w którym znajdzie zastosowanie.

Biurko CLARION

Regał - dodatkowa przestrzeń do przechowywania w gabinecie

W nowoczesnych gabinetach stawia się na prostotę z ukrytą w niej nutą designerskiego charakteru mebli. Do takich z pewnością należy regał Arsenal, który dzięki swojej modułowości pozwala na skomponowanie dowolnej konfiguracji, z dostępnych w zestawie modułów. Drewniane półki i rama z tłoczonej stali to połączenie idealne do nowoczesnego wnętrza gabinetu. Mebel, stworzony według własnych preferencji, będzie doskonałym miejscem na przechowywanie designerskich elementów bądź trofeów, którymi pragniemy się poszczycić.

Regał ARSENAL

Eleganckie meble w gabinecie to synonim dobrego stylu i uzewnętrznienie swoich wewnętrznych wartości. Sprawią, że przestrzeń stanie się nie tylko ekskluzywna, ale także i profesjonalna, co jest niezwykle ważne w kształtowaniu swojej marki.