Meble włoskie - Italmeble

Meble włoskie - Italmeble

Italmeble to coś znacznie więcej niż luksusowa marka oferująca kolekcje włoskich mebli oraz dodatków do wnętrz. To świetne wyczucie stylu w jego najbardziej kunsztownej odsłonie. To połączenie rzemieślniczej tradycji Włoch oraz innowacyjnego podejścia do produkcji mebli. Wreszcie, to ekskluzywna przestrzeń stworzona dla każdego, kto ceni oryginalność, piękno oraz perfekcję.

Italmeble: wyjątkowa oferta wyposażenia wnętrz

Miłośnicy luksusowego komfortu znajdą tu meble włoskie, oświetlenie oraz akcesoria marek znanych na całym świecie z niezwykłego kunsztu i wyczucia stylu. Wystarczy wymienić choćby takie nazwy, jak Arketipo, Cattelan Italia, Lestrocasa Firenze, Midj, Pedrali, Tonin Casa, Pianca czy Calia Italia, aby przekonać się, jak ciekawym asortymentem dysponujemy i jak wiele możliwości aranżacyjnych kryje się za takim, a nie innym wyborem. Nie bez przyczyny to najbardziej rozpoznawalne marki na świecie: za każdą z nich stoją utalentowani ludzie pracujący z wyobraźnią i z wykorzystaniem szlachetnych materiałów.

Szezlong MANTA Producent: Arketipo

W jednym miejscu zebraliśmy zachwycającą kolekcję włoskich mebli oraz dodatków. Łączy je mnóstwo wspólnych cech, spośród których najważniejszą jest design, w sposób bezpośredni nawiązujący do tradycyjnego rzemiosła artystycznego. Przedmiot zaprojektowany i stworzony w ten sposób ma nie tylko pełnić konkretną funkcję, ale także wspaniale wyglądać. Nie bez przyczyny meble włoskie dostępne w Italmeble przypominają dzieła sztuki – każdy z nich to symbol pracy, doświadczenia oraz precyzji.

Meble włoskie: perfekcyjna funkcjonalność

Włoscy producenci, których produkty są w ofercie Italmeble współpracują z znakomitymi projektantami takimi jak: Roberto Paoli, Giuseppe Vigano, Gino Carollo, Christophe Pillet, Yoshino czy Mauro Lipparini. Twórcy ci inspirują się europejską tradycją rzemieślniczą. Doskonale wiedzą, w jaki sposób łączyć doświadczenie z nowoczesnością i po które materiały sięgać, aby uwydatnić w nich to, co najpiękniejsze. Krzesło, stół, szezlong, lampa – wszystko zamienia się w ich dłoniach w dzieła sztuki użytkowej.

Lampa KIDAL
Producent: Cattelan Italia

Wieszak Air
Producent: Cattelan Italia

Za sprawą odpowiednio dopasowanego elementu wyposażenia można sprawić, że wnętrze zyska nieszablonowy charakter. Może to być prosta, ale precyzyjnie wykonana konsola, lustro o nietypowym kształcie bądź fotel, który zachwyca nie tylko wyglądem, ale także obietnicą niczym niezmąconego wypoczynku.

Krzesła SUITE Producent: Midj

Włoscy projektanci doskonale łączą funkcjonalność z designem. Każdy element jest przez nich dokładnie przemyślany. Gdy patrzymy na meble włoskie wiemy, że nie ma w nich miejsca na przypadkowość. Pozornie niepasujące do siebie elementy tworzą harmonijną całość. Sprawiają, że chcemy otaczać się pięknem; zaczynamy zwracać większą uwagę na to, po jakie dodatki sięgamy, ale nie zaburzyć ładu, który gwarantują swoją obecnością.

Zakupy w Italmeble – czysta przyjemność

Dajemy możliwość stworzenia przestrzeni o wyjątkowych cechach. Nie bez przyczyny współpracujemy z najlepszymi markami w branży wspieranymi przez renomowanych włoskich projektantów. To właśnie dzięki ich wiedzy i doświadczeniu oddajemy w ręce klientów dzieła sztuki użytkowej, czyli meble doskonałe.

Łóżko TRAMA INTRECCIO Producent: Pianca

Nasza oferta jest jednak nie tylko wyjątkowa, ale także kompleksowa. Dokładamy starań, aby klienci w stworzonej przez nas przestrzeni znaleźli to wszystko, czego brakuje im do zaaranżowania wnętrza jedynego w swoim rodzaju. Wnikliwie dobieramy meble włoskie, przyglądamy się każdej kolekcji i materiałom, z jakich zostały wykonane, na bieżąco śledzimy trendy branżowe. Dysponujemy też odpowiednio szeroką wiedzą potrzebną do tego, aby polecać klientom konkretne produkty.

Italmeble to marka wyjątkowa. Stworzona dla każdego, kto prócz funkcjonalności ceni niepowtarzalny styl, szlachetność tworzyw i perfekcyjne piękno. Poprzez naszą ofertę udowadniamy, że meble włoskie to coś więcej niż wyposażenie wnętrza: to przedmioty z duszą, które stają się towarzyszami naszych własnych biografii.