Meble Włoskie Katowice

Italmeble to marka oferująca najwyższej jakości meble włoskie Katowice. Włochy od lat uznawane są za światową stolicę mody i designu, przejawiające się również w pięknych, ekskluzywnych meblach, projektowanych przez najlepszych projektantów, którzy w swoich pracach wykorzystują najważniejsze elementy tradycji i nowoczesności. Dzięki temu włoskie projekty wyróżniają się elegancją, oryginalnością, jakością i funkcjonalnością, których na próżno szukać w innych salonach meblowych.

Współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi projektantami oraz markami, takimi jak chociażby Cattelan Italia, Arketipo, Alberta Salotti, Nicoline, Calia Italia i wieloma innymi. Oferujemy meble najwyższej jakości, wykonane ze sprawdzonych surowców i materiałów. W dużej mierze są to wyroby o oryginalnych formach, ciekawym połączeniu użytych materiałów oraz dopracowane w każdym detalu, dzięki czemu możemy mówić o prawdziwych dziełach sztuki użytkowej. Posiadamy różnorodne kolekcje, które z powodzeniem wpisują się w każdy styl wnętrzarski, przyciągając uwagę i dodając miejscu wyjątkowego charakteru.

Znajdą Państwo u nas meble z Włoch, dzięki którym urządzić można wszystkie pomieszczenia – salon, sypialnię, kuchnię, jadalnię, gabinet, przedpokój i inne. Prócz mebli oferujemy różnorodne elementy dekoracyjne, które doskonale dopełnią wnętrze. Wszystko to sprawi, że każdy dom lub mieszkanie stanie się ekskluzywną, a zarazem funkcjonalną przestrzenią do codziennego bytowania.

Zapraszamy do odwiedzin jednego z naszych salonów meblowych, który mieści się w Galerii Nowy Roździeń Katowice (al. Walentego Roździeńskiego 199, 40-313 Katowice). Stwarza on możliwość obejrzenia „na żywo” najbardziej prestiżowych mebli włoskich w przykładowych aranżacjach. To szansa na nasze podpowiedzi, doradztwo i inspiracje, które – mamy nadzieję – pomogą wykreować niepowtarzalne wnętrze, niezależnie od tego, jaki styl preferujesz.