Title Image

Nasze marki

OLTA

Marka OLTA to najwyższa jakość wykonania wspierana doborem odpowiednich europejskich materiałów. Od solidnej, drewnianej konstrukcji, przez selekcję doskonałych tkanin, aż po wykorzystanie specjalnych piór i pianek, które dostosowując się do temperatury i pozycji ciała dbają o komfort wypoczynku. Projekty pochodzą z designerskiego centrum Europy.

MIOTTO

Marka MIOTTO należy do australijskiej firmy Harvey Norman. Stanowi połączenie nowoczesności i ponadczasowego, wyrafinowanego, zrównoważonego stylu.
MIOTTO to kompletna koncepcja życia, która ucieleśnia trendy i style z całego świata. Portfolio marki to meble do salonu, jadalni i sypialni oraz lampy i dodatki aranżacyjne. Doskonałe, perfekcyjnie wykonane, eleganckie w swej istocie i ponadczasowym uroku.

CATTELAN ITALIA

Włoska marka CATTELAN ITALIA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Meble Cattelan są obiektem pożądań klientów nie tylko pochodzących z samych Włoch ale również z całego świata. Dążenie do oryginalności, poszanowanie tradycji projektowania i rzemieślniczej precyzji to wartości, które doprowadziły Cattelan Italia na wyżyny światowego meblarstwa. Produkty marki Cattelan są synonimem luksusu, elegancji i dobrego stylu.

TONIN CASA

Włoska marka TONIN CASA powstała ponad 30 lat temu i cały czas jest przykładem pasji, elegancji połączonej z ciągłymi badaniami branży meblarskiej i rozwojem. Podstawowym jej celem jest połączenie tradycji i innowacji, piękna i funkcjonalności, dbałości o szczegóły i spójność elementów. Jej kreacje mają całkowicie oryginalny charakter. Materiały, z których wykonywane są produkty firmy Tonin Casa są najwyższej jakości, modne, szlachetne, bezpieczne, pewne i pełne elegancji.

MIDJ

MIDJ jest kwintesencją prawdziwie, włoskiego stylu. Meble tej nowoczesnej marki to nie tylko produkty, ale także filozofia firmy:” Włochy nie wystarczy zdefiniować jako miejsce naszej produkcji, dla nas to sposób myślenia i życia, który występuje w projektowaniu innowacyjnych idei mebli od 1987 roku. Know-how jest sercem naszej firmy, dzięki niej wszystkie nasze projekty posiadają witalność i wyjątkowość, a sposób produkcji jest stale poprawiany i udoskonalany”. Midj oferuje stoły i krzesła obok, których nie sposób przejść obojętnie Wykorzystując nowoczesne technologie tworzy ergonomiczne i oryginalne meble z dużą dbałością o detal.

ARKETIPO

ARKETIPO to firma związana z Florencją i jej okolicą, regionem który znany jest z pięknych krajobrazów, zabytków, wrodzonego poczucia stylu oraz najlepszych tradycji rzemieślniczych. Misją Arketipo jest „przekształcanie pomysłów w unikalne i oryginalne przedmioty”. Twórcy Arketipo sami nazywają siebie „rzemieślnikami doświadczeń”. Detale i ich perfekcyjne, ręczne wykonanie jest dla nich bardzo ważne.

LESTROCASA FIRENZE

LESTROCASA FIRENZE to włoska firma, której wysoko wykwalifikowani pracownicy łączą zaawansowaną technologię z kunsztem, wytwarzając wysokiej jakości, luksusowe i spersonalizowane meble. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji unikalnych i innowacyjnych mebli do domu i biura. Narodziła się z pasji tworzenia nowej jakości i przełamywania istniejących trendów w dekoracji wnętrz.

NICOLINE

NICOLINE to firma, która mimo swojego międzynarodowego wymiaru zachowała „rodzinny” włoski charakter. Podczas przeszło 40 letniego doświadczenia ponad dwa pokolenia rzemieślników rozwinęły i przekazywały pasje oraz sekrety swoich „umiejętności krawieckich” w tworzeniu znakomitych włoskich sof, krzeseł i łóżek.

PEDRALI

PEDRALI to marka założona w 1963 roku we włoskim Palazzolo sull’Oglio zajmująca istotne miejsce w historii światowego wzornictwa meblowego. Wiele projektów firmy zyskało międzynarodową sławę i miało wpływ na kreowanie mody na nowe materiały i przemyślane konstrukcje o wysokim poziomie funkcjonalności użytkowej.

PIANCA

Jednym z najbardziej znanych producentów mebli włoskich jest PIANCA – marka obecna na rynku najwyższej jakości produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz już od ponad 65 lat. Pianca została założona w 1954 roku w Gaiarine, Treviso. Obecnie posiada około 1000 sklepów we Włoszech i 500 na całym świecie w ponad 50 różnych krajach. Wszystkie meble Pianca wyrabiane są ręcznie w …

CALIA ITALIA

CALIA ITALIA, założona w 1965 roku we włoskiej Materze, jest najstarszą firmą produkującą meble tapicerowane w regionie Basilicata. Historię marki stworzył jej założyciel Liborio Vincenzo Calia, wykwalifikowany mistrz stolarz. Swoją działalność najpierw rozszerzał w całym kraju, a następnie stopniowo za granicą. W 1990 roku syn Saverio Calia przejął firmę. Od początku kładł nacisk na uwidacznianie włoskiego stylu i jego wartości…

FAMLIGHT

Z pasji i miłości do szlachetnego materiału jakim jest szkło, dwadzieścia lat temu powstała rodzinna firma FAMLIGHT. Marka, która otacza piękno światła szkłem oraz metalem ręcznie tłoczonym. Dzięki pracy wybitnych projektantów a następie przełożeniu projektu na szklaną, ręcznie robioną przez rzemieślników bryłę powstają unikatowe lampy. Lampy, które tworzone są z dbałością o detale, bo to one nadają charakter, w nich tkwi sekret wyjątkowości.

ALBERTA

Firma ALBERTA została założona w 1978 roku na północnym wschodzie Włoch. Inspiracją była tradycja i naturalna kreatywności miejscowej ludności oraz wielowiekowy duch weneckiego artyzmu. Firma produkuje sofy i fotele o ponadczasowym klasycznym lub nowoczesnym stylu, a także ekskluzywne elementy wystroju wnętrz, wszystkie z wyjątkowo wysokiej jakości materiałów.

ALF DAFRE

Meble produkowane pod szyldem Alf DaFre charakteryzuje minimalizm i prostota, połączenie innowacji i nowoczesności oraz precyzja wykonania. Początki firmy sięgają lat 50 kiedy to grupa wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych włoskich rzemieślników założyła spółdzielnię z siedzibą we Francenigo (Treviso), aby masowo produkować drewniane meble.

BONALDO

BONALDO to włoska marka doceniana na całym świecie – ich produkty nazywane są prawdziwymi dziełami sztuki.

Powstała z wielkiej pasji do projektowania. Od ponad 80 lat przekształca idee w projekty, realizuje przedmioty zdolne do interpretowania naszych potrzeb, budzące emocje od pierwszego wejrzenia. Jej kolekcje charakteryzują się eklektycznym, dynamicznym i niepowtarzalnym stylem.

SITS

Marka Sits została założona w 1993 roku przez dwóch Szwedów: Erika i Majje Näsström i od tego momentu stale nabiera doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych. Kładzie duży nacisk na prostotę, praktyczność, wysoką jakość materiałów oraz bogatą gamę wzorów i kolorystyki. Dba aby każde pomieszczenie, dla którego tworzy swoje projekty, cechowało się oryginalnym stylem, odzwierciedlającym osobowość odbiorcy.

MAGNIFLEX

Historia firmy Magniflex zaczyna się w latach 60 kiedy to Giuliano Magni, właściciel niewielkiego zakładu, rozpoczął produkcję swoich pierwszych materacy. Będąc przekonanym o priorytetowym znaczeniu materacy dla zdrowego i dobrego snu od samego początku przywiązywał ogromna wagę do wszystkich szczegółów wykonania oraz tego aby materace docierały do klientów w idealnym stanie.