ALBERTA

Firma ALBERTA została założona w 1978 roku na północnym wschodzie Włoch. Inspiracją była tradycja i naturalna kreatywności miejscowej ludności oraz wielowiekowy duch weneckiego artyzmu. Firma produkuje meble włoskie - sofy i fotele o ponadczasowym klasycznym lub nowoczesnym stylu, a także ekskluzywne elementy wystroju wnętrz, wszystkie z wyjątkowo wysokiej jakości materiałów

Autentyczne umiejętności rzemieślnicze i prawdziwa pasja łączą się w tworzeniu nowych dzieł opartych na oryginalnych pomysłach i nowych możliwościach. Założyciel firmy, Giuseppe Sbroggiò, jest zaangażowany w projektowanie i produkcję elementów, które stanowią idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem.

Meble włoskie Alberta stanowią wzór elegancji i wygody. Producent z Wenecji stale poszerza swoją ofertę o kolejne produkty, które urzekają klientów na całym świecie, zachwycając ponadczasowym wyglądem i bezpretensjonalnym designem. Wyjątkowa oferta mebli wypoczynkowych i mebli do sypialni skierowana jest głównie do osób, które cenią sobie ekskluzywną wygodę i oryginalność.