SITS

Marka SITS została założona w 1993 roku przez dwóch Szwedów: Erika i Majje Näsström i od tego momentu stale nabiera doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych. Kładzie duży nacisk na prostotę, praktyczność, wysoką jakość materiałów oraz bogatą gamę wzorów i kolorystyki. Dba aby każde pomieszczenie, dla którego tworzy swoje projekty, cechowało się oryginalnym stylem, odzwierciedlającym osobowość odbiorcy.

Obecnie jej meble dostępne są w ponad dwudziestu krajach Europy. Oferta Sits zawiera ponad sto modeli mebli, wśród których znajdziemy: sofy, narożniki, fotele, pufy i podnóżki a wszystko to dostępne w bogatej ofercie tkanin. Meble marki są odpowiedzią na aktualne trendy w aranżacji wnętrz – co ważniejsze wyprzedzają je o krok w procesie projektowania.

Cieszą się ogromną popularnością w dużej mierze dlatego, że są tworzone od początku do końca z klientem, który równocześnie staje się współtwórcą swoich mebli. Uznanie i sukces Sits na rynkach międzynarodowych wynika zarówno z wieloletniej krajowej praktyki meblarskiej jak i stylu skandynawskiego.