Nasze salony znają i odwiedzają już mieszkańcy miast: Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia i prawobrzeżnej części Warszawy. Teraz przyszła pora na drugi kraniec Warszawy –  CH Janki. W sobotę 28 września odbyło się uroczyste otwarcie.
Dziękujemy wszystkim przyjaciołom – klientom, partnerom, współpracownikom, którzy przybyli na inauguracje naszego nowego showroomu.
Cieszymy się, że mogliśmy gościć Państwa w świecie wyjątkowego europejskiego designu jaki powstał za sprawą ekspozycji mebli znanych producentów, zajmujących istotne miejsce w historii światowego wzornictwa meblowego.
Jeszcze raz dziękujemy za tak liczne przybycie i za niezwykłą atmosferę, którą stworzyliście. Stałym klientom dziękujemy za wszystkie miłe słowa i doskonałe opinie jakie usłyszeliśmy na temat jakości mebli, które u nas kupiliście i które mimo upływu lat cieszą Was i wciąż wyglądają jak nowe.
Tych z Państwa, którym nie udało się dotrzeć – bardzo serdecznie zapraszamy w dogodnym terminie. Przypominamy, że tydzień z atrakcyjnymi, promocyjnymi cenami trwać będzie do 5 października.