Title Image

O nas

Marka ITALMEBLE obecna jest na rynku od kilkunastu lat.

Oferujemy meble wypoczynkowe do salonu, meble do sypialni, szafy, garderoby, meble do zabudowy oraz meble do jadalni. Wykonujemy też meble skrzyniowe na indywidualne zamówienie.

Posiadamy w naszej ofercie produkty znanych włoskich oraz polskich marek.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Olta, Miotto, Cattelan Italia, Tonin Casa, Midj, Arketipo, Lestrocasa, Alberta Salotti, Nicoline, Pedrali, Pianca, Calia Italia, Famlight, Delighting, Sitap, Gurian, Alf DaFre, Domitalia, MB Design i inne.

W naszych salonach prezentujemy kolekcję przedmiotów, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane. Charakteryzują się wysokim standardem wykończenia oraz bogatym wzornictwem. Duża kombinatoryka brył, możliwość budowy narożników o różnych wymiarach, umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór tkanin i skór naturalnych, które stosuje się w produkcji mebli oraz nietuzinkowy design stanowią o wyjątkowości oferty. Zastosowanie wysoko elastycznych pianek, memory foams oraz dbałość o każdy element mebla, sprawia, iż komfort oferowanych przez nas wypoczynków jest niepowtarzalny. Stawiamy na wygodę, ale nie zapominamy o wzornictwie. W sposób głęboko przemyślany dobieramy każdy element nie zapominając o proporcjach by osiągnąć niepowtarzalny efekt.

Stale się rozwijamy i wciąż poszukujemy nowych marek, które będą uzupełniać naszą ofertę. Wyszukujemy meble, obok których nie można przejść obojętnie. Klienci cenią elegancję, niepowtarzalny styl oraz doskonały design jaki proponujemy.

Naszym atutem jest nie tylko wyjątkowa ale i kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz.

Satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany towar był najwyższej jakości, a zamówienia były realizowane terminowo.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej obsłudze naszych handlowców i projektantów, zakupy w salonach ITALMEBLE są czystą przyjemnością.

Zapraszamy.

Adresy, telefony i godziny otwarcia wszystkich salonów w Polsce znajdą Państwo w zakładce Kontakt.