Lampy wiszące

W naszej ofercie posiadamy wyjątkowe lampy wiszące w wielu wzorach, formach, kształtach, materiałach wykonania.

Lampy wiszące to produkty, które stanowią odpowiednie źródło światła w wielu pomieszczeniach, ale także wprowadzają niesamowity efekt wizualny, czyniąc wnętrze designerskim i stylowym.

Nowoczesne lampy wiszące - styl i funkcjonalność

Lampy wiszące to rodzaj oświetlenia coraz częściej doceniany i wybierany przez klientów. Możemy je zastosować w wielu pomieszczeniach- salonie, kuchni, jadalni, sypialni, pokoju dziennym, przedpokoju bądź na klatce schodowej. Przy ich pomocy możemy oświetlić całe wnętrze lub wybraną jego część. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie strefy wypoczynkowej salonu, jak również spełnią swoją rolę w jadalni, zdobiąc stół czy wyspę. To także praktyczne rozwiązanie do wnętrz bardzo wysokich, bowiem dzięki nim nie oświetlamy niepotrzebnie sufitu, lecz skupiamy światło na miejscach, w których przebywamy i które tego wymagają.

Ogrom możliwości aranżacyjnych

Nowoczesne lampy wiszące to świeże spojrzenie na klasyczną formę oświetlenia. Dostępne są one we wszystkich możliwych stylach, dzięki czemu dają dużą swobodę w aranżacji wnętrza. Stanowią atrakcyjny dodatek, który podkreśla charakter pomieszczenia, nadając mu nowatorskiego wyglądu. W naszej ofercie posiadamy wyjątkowe lampy wiszące w wielu wzorach, formach, kształtach, materiałach wykonania- wszystkie produkty cechuje wysoka jakość, dopracowanie w każdym szczególe oraz oryginalny wygląd, zgodny z najnowszymi trendami aranżacyjnymi.

Oświetlenie w Twoim stylu

Lampy wiszące wymagają odpowiedniego doboru zarówno ze względu na styl, w którym urządzone jest wnętrze, jak również niektóre parametry pomieszczenia. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wysokość tak, by oświetlenie znalazło się na odpowiednim poziomie- oferowane przez nas oświetlenie posiada ułatwienie w tym zakresie, bowiem umożliwia dostosowanie wysokości jego zawieszenia. Ponadto ważna jest także wielkość pomieszczenia lub wielkość obszaru, którą chcemy oświetlić- możemy wybrać lampę o pojedynczym, podwójny, potrójnym kloszu lub taką, która składa się z jeszcze większej ilości kloszy. Jeśli ma to być jedna lampa- dobrze, by była ona większa, w przypadku kilku, mogą być mniejsze. Istotny jest także materiał wykonania- klosz szklany pozwoli oświetlić większą część pomieszczenia, jednak będzie to światło bardziej rozproszone, natomiast klosz zamknięty będzie oświetlał konkretny obszar z większą mocą.