Historia firmy MAGNIFLEX zaczyna się w latach 60 kiedy to Giuliano Magni, właściciel niewielkiego zakładu, rozpoczął produkcję swoich pierwszych materacy. Będąc przekonanym o priorytetowym znaczeniu materacy dla zdrowego i dobrego snu od samego początku przywiązywał ogromna wagę do wszystkich szczegółów wykonania oraz tego aby materace docierały do klientów w idealnym stanie.

Dzisiaj Magniflex oferuje najwyższej jakościowo materace, poduszki i akcesoria. Sprzedaje swoje produkty w ponad 90 krajach na całym świecie. Posiada ogromny zakład w którym produkuje dziennie 10 000 materacy, jednocześnie przeprowadzając wszelkie potrzebne badania, które poświadczają najwyższą jakość produktów. Jest jednym z najlepszych na świecie producentów materacy ortopedycznych o doskonałej jakości i atrakcyjnym wzornictwie. Unikalny rozwój marki zapewnia komfort i elastyczność materaca, higroskopijność, wytrzymałość i niezawodność.

Projektanci firmy wciąż wymyślają nowe modele i innowacyjne rozwiązania dzięki czemu Magniflex oferuje szeroką gamę produktów, wśród których nawet najbardziej wymagający klienci będą mogli znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie opcję.