Regały

Nowoczesne regały to meble przydatne w każdym wnętrzu. Pełnią nie tylko ważną funkcję użytkową, ale również stanowią wyjątkową dekorację mieszkania. Jeśli cenisz więc porządek, harmonię oraz kochasz wszelkie bibeloty, regał jest

Nowoczesne regały to meble przydatne w każdym wnętrzu. Pełnią nie tylko ważną funkcję użytkową, ale również stanowią wyjątkową dekorację mieszkania. Jeśli cenisz więc porządek, harmonię oraz kochasz wszelkie bibeloty, regał jest tym meblem, którego nie możesz pominąć aranżując swój salon, jadalnię, sypialnię czy gabinet.

Nowoczesne regały do Twojego wnętrza

Jeszcze do niedawna regały kojarzyły się przede wszystkim z domową biblioteczką, służąc jako miejsce do przechowywania dużej ilości książek lub spiżarnią, do przechowywania przetworów i zapasów. Natomiast nowoczesne regały to niezwykle funkcjonalne meble, które pozwolą właściwie zorganizować i uporządkować  przestrzeń, ale także które pełnią wyjątkową rolę dekoracyjną, dzięki zastosowaniu oryginalnych form, wzorów i rozwiązań. Mogą to być zarówno wąskie kolumny, jak i duże regały o zróżnicowanych kształtach, regały drabinki, regały schodkowe, wykonane najczęściej z drewna, metalu lub ich połączenia.

Stylowe regały w wielu odsłonach

Proponujemy nowoczesne regały, z których można wybrać produkt odpowiadający danej stylistyce tak, by móc z powodzeniem wkomponować go w aranżację konkretnego wnętrza. W zależności od potrzeb- są to regały posiadające przestrzeń całkowicie odkrytą, na której wyeksponujemy książki, ramki ze zdjęciami, doniczki z kwiatami, pamiątki z podróży i inne ozdoby; częściowo zakrytą tak, by móc ukryć wszelkiego rodzaju dokumenty, bibeloty i inne przedmioty, które niekoniecznie chcemy prezentować na zewnątrz.

Jeden mebel - mnóstwo możliwości aranżacyjnych

Oferowane przez nas regały to ekskluzywne elementy wyposażenia, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. W zależności od upodobań, są to meble o prostych, minimalistycznych formach lub takie, które same w sobie stanowią dekorację wnętrza, poprzez zastosowanie oryginalnych wzorów i kształtów. Dzięki temu stanowić będą doskonałe uzupełnienie każdej przestrzeni aranżacyjnej, dodając jej charakteru i  sprawiając, że wnętrze wyglądać będzie niezwykle stylowo.