Śniadanie z designem...dla odmiany

Śniadanie z designem...dla odmiany

" Śniadanie z designem… dla odmiany" to nasz nowy projekt.  To spotkania, na które zapraszamy architektów i projektantów wnętrz oraz przedstawicieli producentów marek, które mamy w swojej ofercie.

Pierwsze takie spotkanie odbyło się 17 listopada w salonie Italmeble w Poznaniu.
Niezwykle charyzmatyczna Alicja Barcicka, wprowadziła nas w świat włoskiej marki Bonaldo - marki docenianej na całym świecie – ich produkty nazywane są prawdziwymi dziełami sztuki.
Gościem specjalnym był Marco Marra, który dodał temu wydarzeniu nutę włoskiego temperamentu.

Drugie spotkanie odbyło się 8 grudnia 2022 roku w salonie Italmeble w Krakowie.
Tematem przewodnim były meble marki Midj, o których opowiedział jej przedstawiciel Radosław Mielecki.
Midj jest firmą znaną na całym świecie ze względu na swoją kreatywność i mentalność „made in Italy”, która oznacza, że przywiązuje dużą wagę do wszystkiego co produkuje oraz używa tylko najlepszej jakości materiałów.

Trzecie spotkanie odbyło się 2 lutego 2023 roku w salonie Italmeble w Gdańsku.
Joanna Biegalska, wprowadziła zgromadzonych gości w świat marki Cattelan Italia.
Cattelan Italia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. O jej pozycji lidera w światowej branży meblarskiej w ogromnej mierze zadecydowało połączenie najwyższej klasy włoskiego rzemiosła z wizjonerskimi pomysłami projektantów, którzy w wyjątkowo intuicyjny sposób odgadują aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i projektują meble na miarę dzisiejszych czasów.

W salonie we Wrocławiu, 23 marca, zaproszonym architektom i projektantom przedstawiliśmy markę Bonaldo i King Koil.
Pani Alicja Barcicka, przedstawicielka marki Bonaldo przedstawiła, zaprojektowane przez najlepszych projektantów kolekcje, które charakteryzują się eklektycznym, dynamicznym i niepowtarzalnym stylem.
King Koil - amerykańską firmę o ponad 100-letniej tradycji, jedną z najstarszych i największych firm produkujących materace klasy premium przedstawił Pan Łukasz Łosski.

Piąte spotkanie odbyło się 13 kwietnia 2023 roku w salonie Italmeble w Katowicach.
Radosław Mielecki przedstawił ciekawostki związane z produktami marki  Midj a Sebastian Przyborowski pokazał właściwości tkanin aquaclean.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli. Dziękujemy za rozmowy, wymianę opinii, możliwość wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania oraz za niezwykłą atmosferę, którą stworzyliście oraz za wszystkie miłe słowa.