Sofy i narożniki na wymiar - czyli meble modułowe „szyte na miarę”

Sofy i narożniki na wymiar - czyli meble modułowe „szyte na miarę”

Meble włoskie szyte na miarę... brzmi cudownie, prawda? Możliwość testowania różnych wariantów aranżacyjnych zachęca do tego, aby w salonie znalazło się miejsce na wyjątkowe sofy oraz narożniki w systemie modułowym, które są bardzo popularne wśród osób poszukujących komfortowych rozwiązań w ekskluzywnej odsłonie.

Tapicerowane sofy wypoczynkowe w wersji modułowej to pomysł idealnie pasujący do każdego salonu – bez względu na metraż czy układ mebli. Zaletą jest tu przede wszystkim wszechstronność. W przypadku wybranych modeli poszczególne elementy można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc unikatową kompozycję. Brak miejsca również nie stanowi przeszkody. Zestaw mebli wystarczy rozdzielić i ustawić tak, aby mimo niewielkiego metrażu stworzyć przytulną przestrzeń do relaksu. Luksusowe sofy modułowe znakomicie odnajdują się również w przestronnych wnętrzach - odkrywają w nich swój potencjał i umożliwiają skomponowanie oryginalnej przestrzeni.

Meble wypoczynkowe szyte na miarę

 
 

Sofa AVANT Producent: Olta

Interesująco pod tym względem prezentują się sofy i narożniki marki Olta. Większość zaprojektowanych modeli przystosowana została do aranżacji dużych salonów, a zatem takich, w których istnieje możliwość stworzenia przestronnej strefy odpowiedniej do wypoczynku w każdym wymiarze. Specjalna konstrukcja ułatwia ustawianie mebli zgodnie z indywidualnym zamysłem - tak, jak w przypadku modelu AVANT czy STONE.

 
 

Sofa STONE Producent: Olta

Nowoczesne linie pasują do nowoczesnych wnętrz o przytulnym charakterze, sprawiając wrażenie mebli wypoczynkowych skrojonych na miarę. Nie zapominajmy też o funkcjonalności: meble wypoczynkowe posiadają szereg urozmaiceń, jak np. poręczny stolik znajdujący się między siedziskami w modelu STONE czy wygodne oparcia oraz poduszki wypełnione gęsim pierzem, jak w przypadku modelu AVANT.

Przestronny narożnik dla całej rodziny, a może urocza sofa z dodatkiem eleganckich podnóżków: która wersja jest tą wymarzoną?

Salon w Twoim stylu – postaw na systemy modułowe!

Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom rozdzielanie modułów i tworzenie z nich nowych aranżacji staje się jak najbardziej możliwe! W ten sposób w salonie nigdy nie zagości nuda. W miejscu poprzedniego układu zawsze może pojawić się inna, jeszcze ciekawsza koncepcja – w zależności do tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

 
 

Sofa HIP HOP Producent: Calia Italia

Wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o oryginalny układ wnętrza, daje sofa HIP HOP marki Calia Italia. Mebel, za sprawą przemyślanej konstrukcji, nadaje się do dowolnych modyfikacji. Poszczególnie moduły można ze sobą łączyć lub rozdzielać, tworząc w ten sposób osobną strefę wypoczynkową. Na wybór czeka mnóstwo wariantów z podnóżkami, siedziskami i oparciami zróżnicowanymi ze względu na kształt lub kolor. Grunt to wyobraźnia!

 
 

Sofa BELLAVITA Producent: Alberta

Nietypowe meble wypoczynkowe ma do zaoferowania także Alberta. W pracowni tej włoskiej marki powstała sofa BELLAVITA o wszechstronnym zastosowaniu. Do dyspozycji otrzymujemy oparcia w dwóch wysokościach i siedziska w różnych szerokościach. Dzięki temu możemy tworzyć niecodzienne kompozycje idealne do aranżacji nowoczesnego salonu obiecującego maksimum relaksu. Gotowi na oryginalne wariacje mogą liczyć dodatkowo na pufy i podłokietniki. Tak skomponowane bryły dają duże możliwości aranżacji salonu.

 
 

Sofa PANORAMA Producent: Bonaldo

Propozycja marki Bonaldo jest wyjątkowa w każdym calu. Modułowy zestaw wypoczynkowy składa się z sześciokątnych puf uzupełnionych o wygodne, stabilne podparcia oraz podłokietniki. Całość została przemyślana w taki sposób, aby umożliwić tworzenie dowolnych konfiguracji. W zależności od potrzeb komponujemy przestronną sofę lub dzielimy ją na mniejsze siedziska. Ze względu na nowoczesne nawiązanie do geometrycznych kształtów model ten przypadnie do gustu miłośnikom bezprecedensowych pomysłów na wystrój salonu.

Wypoczynek o ponadczasowym charakterze

Miękkie i wygodne bryły, które można ustawić w dowolny sposób bez względu na wielkość salonu – dostęp do tak nowoczesnego rozwiązania gwarantują nam właśnie wypoczynkowe meble modułowe. Ich popularność, ze względu na dużą funkcjonalność i możliwość personalizacji, będzie tylko rosła!