Sofa P47 DV M TS-CU

Sofa P47 DV M TS-CU

Producent: MIDJ
Cena od: 7 764 zł

Projekt Franco Poli, 2021 Sofa P47 DV M TS-CU jest częścią większej kolekcji o nazwie P47, która jest wynikiem poszukiwania nowych dróg designu. Współczesny charakter sofy P47 idealnie wpasowuje się w potrzeby mieszkalne, ale także zaspokaja potrzeby stylistyczne w miejscach publicznych. Design i komfort łączą się w wyrafinowanym, ekskluzywnym rozwiązaniu. Skóra jest główną bohaterką kolekcji, została maksymalnie wzmocniona, wykorzystując jej naturalne i elastyczne właściwości. Designerskie wykonanie i innowacyjny system mocowania do konstrukcji stalowej, bez użycia środków chemicznych, to główne wyróżniki całej kolekcji, wyraz kunsztu wykraczającego poza utarte schematy. P47 swoją nazwę zawdzięcza liczbie punktów mocowania pierwszego prototypu. Definiuje nową estetykę, jest kolekcją czystego designu z silną i zdecydowaną duszą.

Sofa P47 DV M TS-CU jest kwintesencją nowoczesności i elegancji. Jej unikalna baza wykonana z metalu dodaje lekkości i nowoczesnego charakteru, podkreślając  ekskluzywny design całego mebla. Dzięki swemu współczesnemu charakterowi sofa P47 idealnie odnajduje się zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i przestrzeniach publicznych, dostarczając nie tylko komfortu, ale również spełniając wysokie wymagania stylistyczne. Wysokiej klasy materiały użyte do jej produkcji, takie jak skóra i metal, zapewniają trwałość i wytrzymałość, co jest nieocenione w intensywnie użytkowanych miejscach.

Ekskluzywność sofy P47 podkreśla także innowacyjny system mocowania skóry do metalowej ramy, który nie wymaga użycia środków chemicznych. Jest to dowód na to, że design może iść w parze z ekologicznym podejściem i zrównoważonym rozwojem. Każdy element sofy został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej ergonomii i komfortu użytkowania, co czyni ją idealnym wyborem dla osób ceniących sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

Sofa P47 nie jest tylko meblem – to dzieło sztuki, które definiuje nową estetykę w aranżacji wnętrz. Dzięki swojej silnej i zdecydowanej duszy każdy model z kolekcji P47 staje się centralnym punktem przestrzeni, przyciągając uwagę i podziw. To idealne połączenie piękna i nowatorskich rozwiązań technicznych, które zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników designu.

Sofa P47 DV M TS-CU