Stoliki pomocnicze

Stoliki pomocnicze to meble niewielkich rozmiarów. Stanowią dodatkową przestrzeń tuż przy fotelu bądź kanapie.

31 produktów w tej kategorii

Stoliki pomocnicze to meble niewielkich rozmiarów, które mają duże znaczenie. Stanowią dodatkową przestrzeń tuż przy fotelu bądź kanapie, która idealnie nadaje się do odstawienia filiżanki z kawą lub odłożenia książki. Taki stylowy pomocnik z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Nowoczesne stoliki pomocnicze w wybranym stylu

Stolik pomocniczy może przybierać różne formy oraz pełnić wiele funkcji- stanowić podporę pod laptop, być miejscem, gdzie odłożymy książkę, telefon lub pilot od telewizora, może to być również przestrzeń ekspozycyjna na dekoracje pokojowe bądź wazon z kwiatami. Dzięki temu, że jest mały, lekki i poręczny, możemy ustawić go w dowolnym miejscu i wykorzystywać jedynie wtedy, gdy jest to konieczne. Równie dobrze może on stanowić dekorację sam w sobie, bowiem nowoczesne stoliki pomocnicze charakteryzują się designerskim wyglądem, poprzez zastosowanie w nich ciekawych rozwiązań i połączeń.

Funkcjonalny i atrakcyjny dodatek do każdego wnętrza

Tak duże zastosowanie stolika pomocniczego sprawia, że jest on meblem pasującym i przydatnym w każdym pomieszczeniu- salonie, pokoju dziennym, sypialni, przedpokoju, biurze. Występuje on w wielu rozmiarach i wzorach, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do własnych potrzeb- jeśli potrzebujemy przez chwilę skorzystać z laptopa, możemy to zrobić siedząc wygodnie na kanapie, przystawiając stolik pomocniczy, który będzie stanowił podstawkę pod sprzęt. Jeśli przed snem lubimy zatopić się w lekturze ulubionej książki, siedząc na fotelu i popijając gorącą herbatę, stolik pomocniczy będzie z kolei miejscem, gdzie będziemy mogli odłożyć książkę lub kubek. Może zastąpić stolik kawowy - gdy na co dzień wolimy mieć wolną przestrzeń w salonie a odwiedzi nas przyjaciółka, by napić się kawy nie musimy od razu zasiadać przy stole a jedynie skorzystać ze stolika pomocniczego, rozkładając wygodnie na kanapie lub fotelach.

Stoliki pomocnicze w wielu odsłonach

Oferujemy nowoczesne i designerskie stoliki pomocnicze w wielu wzorach, kolorach, materiałach wykonania, wszystkie natomiast wyróżniające się oryginalnym wykonaniem, dobrym stylem i dopracowaniem w każdym szczególe. Dzięki temu prócz funkcjonalności, meble te stanowią doskonały dodatek do wnętrz urządzonych w danym stylu, będąc niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym, nadającym pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.