Stoły rozkładane

 

Stoły rozkładane to bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w mieszkaniach czy domach, których metraż nie pozwala na urządzenie jadalni z dużym stołem. Zresztą, nawet gdy jest to możliwe a liczba domowników ogranicza się do kilku osób, zdecydowanie lepiej zachować nieco wolnej przestrzeni, niż wstawiać duży, masywny stół, z którego i tak w całości nie korzystamy.

Stół rozkładany - funkcjonalność w Twojej jadalni lub salonie

Stół rozkładany na co dzień może cieszyć niewielkimi rozmiarami, natomiast po jego rozłożeniu zwiększamy powierzchnię blatu, dzięki czemu staje się on wygodną przestrzenią do ucztowania dla większej ilości osób. Funkcjonalna konstrukcja i wygodny mechanizm pozwalają na łatwe i szybkie rozłożenie stołu, dzięki czemu w dowolnej chwili możemy dostosować go do swoich potrzeb. Co więcej, na pierwszy rzut oka stół rozkładany praktycznie nie różni się od tradycyjnego.

Piękno ukryte w użytecznym meblu

Stół, choć pełni głównie funkcję użytkową, powinien posiadać także odpowiednie walory estetyczne. Jest bowiem bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego domu i mieszkania, przy którym gromadzą się wszyscy domownicy oraz goście. Kuchnia to przecież serce każdego domu, a w żadnej kuchni nie może przecież zabraknąć stołu. Stoły rozkładane są nie tylko funkcjonalne, ale także charakteryzują się pięknym i atrakcyjnym wyglądem, stanowiąc swoistą ozdobę wnętrza.

Stoły rozkładane w różnym wydaniu

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór stołów rozkładanych- są to stoły w zróżnicowanej stylistyce, rozmiarze, kształcie, a także blatach wykonanych z różnych materiałów. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie z łatwością można wybrać stół rozkładany, dopasowując go do stylu swojej kuchni, jadalni lub salonu. Niezależnie od wybranego modelu doskonale wkomponuje się w każdą aranżację.