Stoły z blatem drewnianym

 

Stół drewniany nie musi kojarzyć się wyłącznie z tradycją. Nowoczesne stoły z blatem drewnianym to ekskluzywne meble, które nadadzą wyjątkowego charakteru wnętrzom urządzonym według współczesnych trendów.

Drewniane stoły we włoskim stylu

Odpowiednio dobrany stół nie tylko stanowi praktyczny i obowiązkowy element każdej kuchni, jadalni i salonu, ale także gra pierwsze skrzypce na tle pozostałych mebli, skupiając na sobie główną uwagę zarówno domowników, jak i gości. Wybierając włoskie stoły z blatem drewnianym wcale nie będzie to trudne- każdy z nich pozwoli na stworzenie wspaniałej i niepowtarzalnej aranżacji, pełnej wyrafinowania i dobrego stylu. Co wpływa na wyjątkowość tego typu mebli?

Korzystne połączenie najlepszych surowców

To przede wszystkim gustowne zestawienie drewna z innymi materiałami, dzięki czemu zyskujemy elegancki mebel, który nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję użytkową, ale także pięknie prezentuje się we wnętrzu. Drewno to jeden z najszlachetniejszych i niepowtarzalnych materiałów, które dzięki przemyślanej i precyzyjnej obróbce może stać się prawdziwym dziełem sztuki użytkowej, zyskując dostojny wygląd. Połączenie blatu z litego drewna z metalową konstrukcją to niezwykle popularny trend. W naszym wydaniu to ciekawie zaprojektowane, ręcznie wykonane podstawy z żelaza o niebanalnych formach, które przeistaczają stoły w prawdziwą ozdobę nowoczesnej jadalni lub salonu. Ceramiczna wkładka pośrodku stołu to również ciekawe rozwiązanie, wpływające na designerski wygląd całego mebla. Z kolei zaskakujące może być połączenie drewna i szkła, jednak w odwróconej formie, gdzie drewniany blat osadzono na podstawie ze szkła hartowanego.

Piękno i trwałość przez lata

Na walory wizualne i estetyczne nowoczesnych stołów z drewnianym blatem wpływa dbałość o każdy szczegół i staranne wykończenia a do tego naturalne piękno litego drewna. Jest to także materiał niezwykle trwały, który w połączeniu z solidną podstawą tworzy mebel, który posłuży nam przez lata.