Stoły z blatem szklanym

 

Nowoczesne stoły z blatem szklanym to kwintesencja elegancji w każdej jadalni czy salonie. Są to produkty dedykowane miłośnikom niebanalnego wzornictwa, którzy cenią sobie artystyczny charakter mebli.

Harmonia i piękno w Twoim wnętrzu

Stoły ze szklanym blatem dostępne w naszej ofercie wyróżniają się designerskim podejściem oraz precyzyjnym wykonaniem w każdym calu. To blaty ze szkła z odwróconymi krawędziami, lustrzanym szkłem z brązu bądź lustrzanym, dymionym szkłem fumé- dzięki którym wyglądają zjawiskowo i nowocześnie. Szklane blaty sprawiają, że niezwykle ważna staje się podstawa stołu, bowiem jest ona widoczna z każdej strony. Stało się to inspiracją dla najlepszych włoskich projektantów, którzy wykorzystując różnorodne materiały- drewno, tworzywo syntetyczne a przede wszystkim metal, tworzą niepowtarzalne podstawy, będące prawdziwymi dziełami sztuki.

Stoły z blatem szklanym w dekoracyjnej odsłonie

Choć stół jest elementem wyposażenia, który najczęściej kojarzy nam się z kuchnią lub jadalnią, to w przypadku nowoczesnych stołów, które stanowią podstawę naszej oferty w tej kategorii, najlepiej prezentują się w przestronnych salonach. To w nich mogą prezentować się w całej okazałości, ciesząc oko domowników i gości, ale także pełniąc swoją funkcję użytkową, będąc miejscem wspólnych spotkań. Stoły z blatem szklanym z jednej strony dodają wnętrzu przejrzystości i lekkości, z drugiej zaś sprawiają, że staje się ono bardziej wyraziste i interesujące. To prawdziwy mebel użytkowy, pełen artystycznego i dekoracyjnego wyrazu.

Trwałość i funkcjonalność w jednej odsłonie

Stoły z blatem szklanym tylko pozornie wydają się być delikatne i kruche. Nowoczesne stoły charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki wykorzystaniu grubego szkła hartowanego, który pozwala na swobodne jego użytkowanie, bez obaw o łatwe uszkodzenie. Szkło to materiał niezwykle odporny na działanie wielu czynników, dzięki czemu przez długie lata zachowuje swój pierwotny wygląd. W naszej ofercie dostępne są stoły o zróżnicowanych parametrach- wielkościach, kształtach, formach, funkcjonalnościach, wysokościach- natomiast wszystkie zachwycają designem i oryginalnym wzorem, godnym najbardziej wyrafinowanych wnętrz. Proponujemy też blaty CRYSTALART, które są wykonane z przezroczystego szkła fazowanego z artystycznym nadrukiem dekoracyjnym.