Stoły z blatem szklanym

Dostępne w naszej ofercie stoły włoskie z blatem szklanym przekraczają granice zwykłej funkcjonalności, stając się symbolem innowacyjności i wyrafinowania, które wnosi do każdego wnętrza element nietuzinkowej elegancji. Wybierając nasze produkty, decydujesz się na niepowtarzalny akcent w swoim domu, który zręcznie łączy w sobie estetykę z praktycznością. Każdy stół z naszej kolekcji jest świadectwem zamiłowania do doskonałości i detalu, co czyni go centralnym punktem przestrzeni i jednocześnie inspirującym oraz atrakcyjnym wizualnie miejscem spotkań.

Ekskluzywne stoły z blatem szklanym dla wymagających

Nowoczesne stoły z blatem szklanym to kwintesencja elegancji w każdej jadalni czy salonie. Są to produkty dedykowane miłośnikom niebanalnego wzornictwa, którzy cenią sobie artystyczny charakter mebli. Stanowią one nie tylko praktyczną powierzchnię użytkową, ale również pełnią funkcję centralnego punktu estetycznego wnętrza, akcentując jego unikalny styl. Dzięki zastosowaniu szkła te stoły włoskie wprowadzają do przestrzeni element lekkości i nowoczesności, jednocześnie pozostając trwałymi i funkcjonalnymi elementami wyposażenia.

Harmonia i piękno w Twoim wnętrzu

Stoły ze szklanym blatem dostępne w naszej ofercie wyróżniają się designerskim podejściem oraz precyzyjnym wykonaniem w każdym calu. To blaty ze szkła z odwróconymi krawędziami, lustrzanym szkłem z brązu bądź lustrzanym, dymionym szkłem fumé- dzięki którym wyglądają zjawiskowo i nowocześnie. Szklane blaty sprawiają, że niezwykle ważna staje się podstawa stołu, bowiem jest ona widoczna z każdej strony. Stało się to inspiracją dla najlepszych włoskich projektantów, którzy wykorzystując różnorodne materiały- drewno, tworzywo syntetyczne a przede wszystkim metal, tworzą niepowtarzalne podstawy, będące prawdziwymi dziełami sztuki.

Stoły z blatem szklanym w dekoracyjnej odsłonie

Choć stół jest elementem wyposażenia, który najczęściej kojarzy nam się z kuchnią lub jadalnią, to w przypadku nowoczesnych stołów, które stanowią podstawę naszej oferty w tej kategorii, najlepiej prezentują się w przestronnych salonach. To w nich mogą prezentować się w całej okazałości, ciesząc oko domowników i gości, ale także pełniąc swoją funkcję użytkową, będąc miejscem wspólnych spotkań. Stoły z blatem szklanym z jednej strony dodają wnętrzu przejrzystości i lekkości, z drugiej zaś sprawiają, że staje się ono bardziej wyraziste i interesujące. To prawdziwy mebel użytkowy, pełen artystycznego i dekoracyjnego wyrazu.

Trwałość i funkcjonalność w jednej odsłonie

Stoły z blatem szklanym tylko pozornie wydają się być delikatne i kruche. Nowoczesne stoły charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki wykorzystaniu grubego szkła hartowanego, który pozwala na swobodne jego użytkowanie, bez obaw o łatwe uszkodzenie. Szkło to materiał niezwykle odporny na działanie wielu czynników, dzięki czemu przez długie lata zachowuje swój pierwotny wygląd. W naszej ofercie dostępne są stoły o zróżnicowanych parametrach- wielkościach, kształtach, formach, funkcjonalnościach, wysokościach- natomiast wszystkie zachwycają designem i oryginalnym wzorem, godnym najbardziej wyrafinowanych wnętrz. Proponujemy też blaty CRYSTALART, które są wykonane z przezroczystego szkła fazowanego z artystycznym nadrukiem dekoracyjnym.