Title Image

Wyprzedaż mebli

Oferta wyprzedażowa w poszczególnych naszych salonach w Polsce jest różna dlatego przedstawiamy ją z podziałem na miasta.
Proszę w górnym menu w zakładce „wyprzedaż” wybrać lokalizacje, która jest dla Państwa najwygodniejsza.

 


 

Wysokiej jakości materiały, koncentracja na detalach i elegancja cechują dostępne w naszej ofercie produkty dedykowane do aranżacji wnętrz. Wyprzedaże mebli włoskich, polskich bądź innych znanych zagranicznych producentów są szansą na zakupienie oryginalnych, wysokogatunkowych przedmiotów w atrakcyjnej cenie.

Pragnąc zapewnić naszym Klientom łatwy dostęp do informacji o aktualnych wyprzedażach z naszej oferty, stworzyliśmy na stronie zakładkę. Prezentujemy tu produkty, które aktualnie można kupić w atrakcyjnej promocyjnej cenie w poszczególnych salonach. Wśród okazyjnych ofert znajdują się bowiem ostatnie sztuki poszczególnych modeli, końcówki sezonowych kolekcji oraz przedmioty z likwidacji ekspozycji. Niekiedy nasze oferty promocyjne to jedyna okazja, aby nabyć produkt, który już nie jest dostępny w regularnej sprzedaży.

Wyprzedaże mebli, jakie proponujemy z rabatem ekspozycyjnym, to prawdziwa okazja umożliwiająca zmianę aranżacji lub odświeżenie wyglądu pomieszczenia w stylu włoskim czy też nowoczesnym Proponowane w promocyjnej ofercie sofy, komody, stoliki kawowe, konsole, lampy oraz inne przedmioty wystroju wnętrza będą sprawiać radość użytkownikom zarówno swoim wyjątkowym designem, jak i wykorzystaną okazją cenową.