4

Materac LEONDARDO DUAL 10

Producent: Magniflex

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MATERAC LEONARDO DUAL 10?

 • Cała konstrukcja materaca opiera się na dwóch warstwach pianek najwyższej jakości:
 • Elioform o wysokości 8 cm – twardsza wersja pianki powstająca z połączenia dwóch polieterów. Jest sztywna, ale jednocześnie bardzo przyjemna dla ciała. Komórki pianki połączono w taki sposób, aby powietrze mogło przez nie swobodnie przepływać. Dzięki temu materiał zachowuje świeżość na bardzo długi czas.
 • Eliosoft o wysokości 8 cm – miękka pianka o wyjątkowej gęstości, powstająca z komórek o wrzecionowatej strukturze. Dzięki zmianom wprowadzonym na tym poziomie, materiał zachowuje pierwotny kształt na wiele lat.
 • Na takiej bazie opierają się kolejne warstwy:
 • warstwa pianki Memoform o grubości 1 cm – nowoczesna wersja pianki termoplastycznej – nie grzeje, dzięki otwarto komórkowej strukturze, nie zapada się też pod ciałem, ponieważ jest bardzo elastyczna. Jak klasyczna pianka visco, pod wpływem ciężaru i ciepła idealnie otula ciało i znosi z niego nacisk. Odpręża mięśnie, relaksuje je i przynosi odczuwalną ulgę. Doskonała dla osób, które nie lubią zapadać się zbyt mocno w materacu, a chcą korzystać z zalet visco.
 • warstwa pianki Mallow Foam z wyciągiem z malwy o grubości 1 cm – wyciąg z malwy działa przeciwzapalnie, uspokaja ciało i umysł oraz wspomaga zasypianie.
 • Materac zbudowano z użyciem technologii Dual Core. W dwuosobowych materacach wkład jest przecinany na pół, aby każda osoba mogła odwracać swoją połówkę niezależnie, na bardziej miękką lub bardziej twardą stronę. Podział jest niewyczuwalny po zasunięciu pokrowca. UWAGA: podział wkładu na dwie części dotyczy modeli w rozmiarze 160/200 i 180/200 – nie dotyczy modeli w rozmiarze 140/200 i mniejszym).
 • Leonardo Dual 10 to materac średnio miękki lub średnio twardy, w zależności od użytej strony. Całkowita wysokość 25 cm.

BUDOWA MATERACA

 1. Elioform 8 cm
 2. Eliosoft 8 cm
 3. Memoform 2 cm
 4. Pianka Mallow Foam z wyciągiem z malwy 1 cm
 5. Podbicie z super miękkich włókien
 6. Podbicie Memoform 2 cm
 7. Wiskoza

 

Wymiary: 160×200 cm x 25h

 

Cena katalogowa: 8 572 zł
– rabat ekspozycyjny 50% = 4 286 zł
Na stanie 1 szt. do wyprzedania.

Zapytaj o produkt