Fotel MYPLACE

Cena od 8973 zł

Producent: CONFORM
Szwedzka firma Conform specjalizuje się w ekskluzywnych krzesłach do domu i biura, teraz zaproponowali fotel MYPLACE z wbudowaną parą głośników z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, bezpośrednio w zagłówku.
Fotel zaprojektowany przez Jahna Aamodta jest dostępny w wersji w tkaninie lub skórze - szczególnie piękny jest w brązowej skórze.

MYPLACE to luksusowy fotel umożliwiający relaks z krystalicznie czystym dźwiękiem.
Zapewnia Ci własną strefa komfortu, w której wybierasz ścieżkę dźwiękową i nadajesz swojemu relaksowi zupełnie nowy wymiar. System dźwiękowy został opracowany przez szwedzkich ekspertów od dźwięku, a producent zadbał o to, aby projekt i konstrukcja fotela zapewniały doznania w doskonałej harmonii.
Prawdziwym wyzwaniem dla projektanta i zespołu programistów jest pełne zintegrowanie go z designem i funkcjonalnością krzesła. Wierzymy, że dzięki Myplace odnieśliśmy sukces.
Conform

Głośniki podłączone do Bluetooth® zapewniają wyjątkowy dźwięk. Kształt zagłówka nie tylko kieruje dźwięk do uszu, ale także izoluje go od otoczenia. Cofnij się o jeden lub dwa kroki, a dźwięk trudno zauważyć. Jak to możliwe?
Prostym wyjaśnieniem jest to, że MyPlace jest wynikiem ścisłej współpracy między ekspertami. Wiedza marki Conform na temat mebli została połączona z doświadczeniem audio Orlo, jednej z wiodących szwedzkich firm w swojej dziedzinie.
Unikalna, kompaktowa platforma Orlo zapewnia zadziwiający dźwięk.[mkd_button type="outline" size="small" text="ZAPROJEKTUJ WŁASNY FOTEL" target="_blank" icon_pack="" font_weight="" link="https://conform.arcware.cloud/P.MYP-FT.SwQ-M.64CJ-So.WS-TT.No-FS.WFS"]
zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

więcej