Konsole

Ten mały przyścienny stolik cieszył się ogromną popularnością szczególnie w epoce baroku i rokoka. Ustawiany w przedpokoju, dekorowany porcelanowymi figurkami, bukietem ciętych kwiatów lub bogato zdobionym lustrem obiecywał, że w dalszej części domu na gości czeka jeszcze więcej stylowych rozwiązań. Dziś oryginalna konsola powraca, aby zachwycać uniwersalnym zastosowaniem oraz nowoczesnym designem w najczystszej formie, chętnie zapraszanym także do takich wnętrz, jak salony, sypialnie, a nawet oryginalnie zaprojektowane łazienki.

Wielkomiejska klasyka we włoskim stylu

Włoskie konsole zachwycają stylem, który z jednej strony pozostaje na wskroś nienaganny, ale z drugiej wyraźnie pragnie wymknąć się ustalonym standardom. To niezwykłe, jak nietuzinkowe formy może przybrać tak prosty w konstrukcji mebel pokojowy. Nowoczesny design, reprezentowany przez marki Cattelan Italia oraz Tonin Casa, jest widoczny w każdym calu, szczególnie w wykończeniu nawiązującym do sztuki rzemieślniczej włoskich mistrzów meblarstwa. Są to formy niemal rzeźbiarskie, unikatowe w skali branży, innymi słowy - nie boimy się powiedzieć tego głośno - doskonałe w swojej prostocie.

Konsola do przedpokoju o nietuzinkowym wyglądzie

Naszą ofertę tworzą stylowe konsole w nowoczesnej odsłonie, zaprojektowane i wykonane przez mistrzów włoskiego rzemiosła. Doskonała jakość wykonania widoczna jest w najmniejszym detalu. Nie tylko przedpokój, ale także każde inne domowe wnętrze, w którym zagości mebel o tak nietuzinkowym designie, zjedna sobie miłośników nowoczesnych mebli.

Szlachetne włoskie wykończenie sprawia, że ten niepozorny i prosty w formie stolik wyśmienicie odnajdzie się we wnętrzach zaprojektowanych w klasycznym stylu - szczególnie dobrze w salonach i sypialniach będą prezentować się modele o podstawie wykonanej z ciemnego marmuru delikatnie poprzetykanego żyłkami bieli. We wnętrzach o minimalistycznych cechach odnajdą się natomiast nowoczesne konsole o niespotykanym designie wynikającym ze znakomitego połączenia tak różnych tworzyw, jak szkło, drewno, stal, a nawet ceramika.