Stoły

 

Oryginalne projekty wiodących w rzemiośle meblarskim marek będą unikatowym akcentem w prestiżowo urządzonych wnętrzach. Proponujemy nowoczesne stoły włoskie, nawiązujące do klasycznego wzornictwa rodem ze słonecznej Italii.

Futurystyczny design mebli

Odejście od klasycznego wzornictwa przejawia się w proponowanych przez nas meblach na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim prezentowane w asortymencie stoły włoskie nie bazują wyłącznie na tradycyjnie wykorzystywanym do ich produkcji drewnie. Wśród naszych propozycji można znaleźć meble, których koncept opiera się na nieszablonowym wykorzystaniu surowców. Ceramiczny blat, podstawa z lakierowanego żelaza nie tylko brzmią interesująco, ale również nietuzinkowo się prezentują. Ponadto nowoczesny charakter mebli wyraża się w prostych formach, nawiązujących do włoskich i światowych trendów aranżacji wnętrz.

Mebel nie tylko do jadalni

Idealny, stanowiący podstawę wyposażenia jadalni, stół, powinien pomieścić całą rodzinę przy wspólnym posiłku. Sprawdza się nie tylko w jadalni, choć niewątpliwie najczęściej wybierany jest właśnie do takich wnętrz. Można ustawić go również w salonie, gdzie wraz ze stylowym fotelem i sofą zaaranżują strefę wypoczynkową. Jest praktycznym i estetycznym element wyposażenia wnętrz nowoczesnych loftów, firmowych lobby oraz prestiżowych restauracji. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiedni do własnych potrzeb stół włoski, jak też meble pochodzące z pracowni spoza Italii.