Materace

Poznaj luksusowe materace włoskiej marki Magniflex, słynącej z niezwykłej precyzji wykonania.

Zdrowy spokojny sen bez bólu pleców i zmęczenia – chcesz ziścić to marzenie? Poznaj luksusowe materace włoskiej marki Magniflex, słynącej z niezwykłej precyzji wykonania, wykorzystania nowoczesnych technologii oraz znakomitego wyczucia stylu. Przeobraź sypialnię w wyjątkową przestrzeń do odpoczynku: postaw na najwyższej jakości materace medyczne.

Doskonały sen w luksusowej odsłonie

Magniflex to producent wysokiej jakości produktów do sypialni korzystający z najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych. Nad ich wykonaniem pracuje wykwalifikowany zespół odpowiedzialny za tworzenie wygodnych materacy przynoszących ulgę zmęczonym plecom. W konstrukcji każdego modelu zastosowano innowacyjne rozwiązania zwiększające komfort podczas snu. To m.in. opatentowane wypełnienie wykonane z kilku warstw pianki termoplastycznej. Dzięki temu kręgosłup zostaje odpowiednio rozciągnięty, co przynosi niewypowiedzianą ulgę.

Włoskie materace do spania

Z innowacyjnych rozwiązań rehabilitacyjnych marki Magniflex zachwyceni będą wszyscy, którzy zmagają się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, ale także ci, którzy marzą o wysokim komforcie termicznym podczas snu. Wybrane produkty marki Magniflex posiadają specjalne struktury zapewniające optymalną temperaturę oraz właściwy dla zdrowia mikroklimat. Natomiast klienci, którym zależy nie tylko na wygodzie, ale także zachowaniu wysokiego poziomu higieny, będą zadowoleni z potencjału, jaki tkwi w materacach włoskiej marki Magniflex. Wybrane modele należą do produktów przeciwwirusowych i antybakteryjnych za sprawą zastosowania pionierskiej technologii ViroStop.

Magniflex - światowy lider w zapewnianiu zdrowego snu

Materace Magniflex to nie tylko nowoczesna technologia, ale także elegancki włoski design. Produkty do sypialni prezentują się wyjątkowo dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, dzięki którym powłoka jest delikatna w dotyku, miękka, a przy tym niezwykle wytrzymała. Produkty do sypialni dostępne są w kilku wymiarach – wybierz odpowiedni model i dopasuj go do indywidualnych potrzeb.