Biurka

Gabinet jest przestrzenią specyficzną. Z jednej strony musi inspirować do działania w godzinach wytężonej pracy i zachęcać do wymiany doświadczeń podczas spotkania. Powinien jednak mieć także możliwość przeobrażenia się w przytulne prywatne wnętrze przeznaczone do odpoczynku lub realizowania własnych pasji. Z tego względu tak istotne jest zaaranżowanie go w sposób nowoczesny. Wyjątkowe, oryginalne, włoskie biurka o wysokim standardzie i elegancji zachwycą każdego miłośnika dodatków o nietuzinkowym charakterze, którzy myślą o stworzeniu własnego gabinetu.

Gabinet zaprojektowany z elegancją

Dostępne w naszej ofercie propozycje zachwycają nietuzinkowym wykonaniem. Naszym zdaniem o sile konstrukcji, która ma nadać wnętrzu charakteru, decyduje nowoczesna forma. W połączeniu ze szlachetnym materiałem zwykły mebel przeobraża się w dzieło sztuki użytkowej, nie tracąc przy tym swojej praktycznej funkcji. Zachwycające prostotą linie, starannie dobrane tworzywa oraz niezwykła precyzja wykonania bazująca na włoskiej sztuce rzemieślniczej to cechy, które wyróżniają nasze nowoczesne biurka do gabinetu.

Designerskie biurka włoskie o oryginalnym wykończeniu

Włoskie marki, takie jak Cattelan Italia, Midj, Pianca czy Tonin Casa, nie wyobrażają sobie, aby nowoczesne biurko nie było jednocześnie eleganckie i funkcjonalne. Ich włoskie meble zwiększają reprezentacyjną funkcję pomieszczenia, a jednocześnie, przy swym oryginalnym designie, pozostają elementem praktycznym, dbającym o twórczą oraz komfortową pracę.

Część naszej oferty stanowią designerskie biurka o oryginalnej rzeźbiarskiej metalowej podstawie, które będą świetnie prezentować się tak w nowoczesnym wnętrzu, jak i pomieszczeniu, w którym zachowano klasyczne elementy wykończenia. Proponujemy nie tylko duże, solidnie, misternie wykonane meble, ale także małe i delikatne podstawy pod laptopa. Blaty mogą zostać wykonane z drewna lub ceramiki - wybór tworzywa zależy od tego, jak wielką siłą przyciągania mają emanować eleganckie meble do gabinetu.