Garderoby

Zaaranżowanie przestrzeni garderoby powinno opierać się na równowadze walorów użytkowych i estetycznych. Optymalnie zbilansowane meble pozwalają w pełni korzystać z funkcjonalności, a zarazem delektować oczy estetycznym wyglądem. Prezentujemy rozwiązania wpisujące się we współczesne trendy i odpowiadające potrzebom użytkowników w wymiarze praktycznym i w obszarze estetyki. Garderoby znanych włoskich marek, których projekty wychodzą spod rąk wyjątkowych wizjonerów, pozwalają zaaranżować w domach i mieszkaniach strefę idealną do przechowywania odzieży i akcesoriów ubraniowych.

Nowoczesne garderoby do ekskluzywnych wnętrz

Oferowane przez nas rozwiązania odznaczają się prostą formą, wpisującą się we współczesne trendy wnętrzarstwa, a zarazem wyjątkowo uniwersalną. Schludny minimalizm pozbawiony nadmiaru dekoracyjności stanowi o uniwersalnym charakterze. Dostępne w asortymencie nowoczesne garderoby pasują do przestrzeni industrialnych. Jednak ich konstrukcje, a w wielu modelach także duch włoskiego rzemiosła, sprawiają, że z powodzeniem można wprowadzić je do wnętrz urządzonych klasycznie i eklektycznie.

Funkcjonalna przestrzeń o niespotykanym designie

Elegancja, którą urzekają meble, nie została jednak osiągnięta kosztem ich funkcjonalności. Wykorzystane rozwiązania sprawiają, że użytkownik zyskuje przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju odzieży oraz akcesoriów modowych. Poszczególne komponenty nowoczesnej garderoby cechuje przemyślana, pomysłowa budowa, inspirowana dążeniem do jak największej funkcjonalności. Dlatego układ półek, szafek, szaf i schowków nie jest przypadkowy.

Więcej niż szafa – dla bardziej wymagających

Nowoczesne garderoby światowej sławy marek jak Alf DaFré cechuje precyzja wykonania. Meble wychodzące z najlepszych pracowni rzemieślniczych dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, a wykorzystane w nich innowacyjne rozwiązania pozwalają w funkcjonalny sposób zagospodarować dostępną przestrzeń. W przeciwieństwie do tradycyjnej szafy garderoby dają więcej możliwości, modułowe konstrukcje dostosowują się do każdego wnętrza. W zależności od koncepcji projektu można pozostawić w nich otwarte meble bądź wprowadzić efektowne fronty – uchylne bądź przesuwne – doskonale maskujące zawartość.