Stoliki kawowe

Elegancja, kryjąca się w prostych liniach blatów czy miękkich zagięciach stelaży sprawia, że proponowane przez nas nowoczesne stoliki kawowe doskonale wpisują się w każdą reprezentacyjną przestrzeń. Jest to zasługą wzornictwa opartego na trendach i kunsztu, z jakim mistrzowie włoskiego meblarstwa pracują nad swoimi projektami. Proponujemy nowoczesne wyroby przygotowane z wyjątkową pieczołowitością w pracowniach marek włoskich Cattelan Italia, Tonin Casa czy Midj, ale też producentów z innych zakątków świata, jak australijski Miotto.

Więcej niż detal we wnętrzu

Nowoczesne stoliki kawowe przestały być tylko praktycznym dodatkiem w salonie, który przykrywa się obrusem i na którym można odstawić kubek z herbatą lub kawą. Obecnie stanowią elegancki element wyposażenia reprezentacyjnych pomieszczeń, dzięki interesującym formom oraz doskonałej jakości wykonania. Znajdują zastosowanie w domowych salonach, ale z uwagi na swój wygląd wykorzystywane są także w firmowych lub hotelowych lobby, czy w poczekalniach gabinetów medycznych, itp.

Oryginalne pomysły na wygląd

Reprezentacyjna forma stolików kawowych wyraża się przede wszystkim w niebanalnych kształtach - zarówno blatów, jak i stelaży. Włoskie - i nie tylko – koncepcje cechuje odwaga w łączeniu klasyki z nowymi nurtami meblarstwa. W wielu modelach nadal króluje drewniany blat, a nowatorstwo konceptu przejawia się w pomysłowo ukształtowanych nóżkach z metalu. Inne modele zaskakują natomiast np. stalową konstrukcją z blatem ze skóry. Proponujemy stoliki kawowe okrągłe, owalne i kwadratowe, szklane, jak i metalowe - tchnące nowoczesnością w każdym szczególe.

Nowoczesna koncepcja modułowa

Intrygującą propozycją spośród naszych stolików kawowych stanowią zestawy modułowe. To kilkuelementowe komplety pozwalające w niestandardowy sposób zaaranżować przestrzeń. Różnica wielkości blatów i wysokości ich ulokowania daje okazję na prowadzenie do wnętrza nowoczesnego rozwiązania opartego nie na jednym, dużym stoliku kawowym, a na kilku mniejszych meblach. Koncepcja modułowa ma nie tylko nowoczesny charakter, ale też bardzo ciekawie pozwala zagospodarować przestrzeń, ponieważ kilka mniejszych elementów nie zmniejsza optycznie pomieszczenia tak jak jeden duży, masywny mebel.