Hokery

Wysokie krzesła barowe to meble wyjątkowe pod wieloma względami. Zachwycają funkcjonalnością, kształtem i oryginalnym wyglądem - zwłaszcza, jeśli wyszły spod rąk włoskich projektantów znanych z ogromnej precyzji i świetnego wyczucia stylu. Ich kunszt widać w każdym, nawet najmniejszym detalu. Przygotowaliśmy luksusowe propozycje, które znakomicie sprawdzą się w nie tylko w domowym, ale także hotelowym czy restauracyjnym wnętrzu. Wybór jest naprawdę imponujący!

Krzesła hokery – nowoczesne i praktyczne meble do luksusowych wnętrz

Prezentujemy hokery nowoczesne i klasyczne, interesujące pod względem formy oraz wykończenia. Włoskie meble tego typu w sposób wyjątkowy łączą precyzję wykonania, niecodzienne piękno oraz wysoką funkcjonalność. Za sprawą oryginalnych kształtów krzesła wzbudzają duże zainteresowanie – trudno przejść obojętnie obok tak nietuzinkowych form. Wystarczy dopasować je do stylu wnętrza, aby stworzyć interesującą kompozycję zachęcającą do relaksu i spotkań w doborowym towarzystwie. Nawiązanie do nowoczesnych trendów widać w każdej linii, a dzięki dodatkowemu wykorzystaniu znakomitej jakości tworzyw otrzymujemy luksusowe, niebanalne meble do salonu, jadalni lub kuchni.

Włoskie hokery o oryginalnych cechach

Duża różnorodność krzeseł pozwala na wybór egzemplarzy idealnie dopasowanych do charakteru dowolnie aranżowanego wnętrza. Meble znakomicie odnajdą się w każdej przestrzeni – nie tylko tej domowej.

Minimalistyczne modele bez podłokietników będą prezentować się bardzo nowocześnie przy kuchennej wyspie lub wysokim stole w jadalni. Krzesła o zaokrąglonych kształtach można zaprosić do barowego wnętrza – wówczas nietrudno będzie stworzyć przestrzeń o ekskluzywnym, nieco artystycznym charakterze. Włoskie hokery nawiązujące do klasyki, obite luksusową, przyjemną w dotyku tkaniną tapicerską warto ustawić w restauracji lub kawiarni, aby następnie połączyć je z prostym drewnianym blatem – wnętrze nabierze w ten sposób zdecydowanie więcej lekkości i przytulnego charakteru.