Szezlongi

Trudno wskazać mebel, który w tak bezpośredni sposób definiowałby relaks. Stylowy szezlong to kwintesencja wypoczynku, wygody i lekkości. Połączenie płynnego kształtu, miękkich materiałów i wezgłowia będącego obietnicą nieskrępowanej wygody sprawiają, że elegancka leżanka to jeden z najbardziej pożądanych dodatków do wnętrz. Meble wypoczynkowe w tak czystej i prostej formie największym uznaniem cieszyły się w epoce rokoko, który łączył w sobie elegancję, swobodę tworzenia oraz bogatą ornamentykę. Czerpiąc z tej imponującej meblarskiej przeszłości włoscy projektanci stworzyli dla marek Cattelan Italia, Arketipo i Alberta stylowe szezlongi, które zachwycają nie tylko nowoczesnym kształtem, ale także wysmakowanym i odważnym wykończeniem.

Wyrafinowana leżanka - minimalizm w luksusowej formie

Naszą propozycję stanowią włoskie szezlongi zaprojektowane przez znamienitych artystów sztuki meblarskiej. W pełni wykorzystali potencjał, jaki tkwi w powabnym kształcie leżanki. Wyrafinowany styl i lekkość tego wyjątkowego mebla zamknięto w nowoczesnej płynnej formie dopasowującej się do kształtu ciała, która przeobraża się w nieskrępowane zaproszenie do wypoczynku. Wyprofilowana linia powstała z dbałością o każdy szczegół: intrygujące połączenie chromowanej stali z naturalną lub syntetyczną skórą o delikatnej strukturze bądź jedwabną tkaniną zachwyci miłośników designerskich dodatków do wnętrz. Włoska leżanka zapewni idealną pozycję do odpoczynku – czytania, słuchania muzyki, drzemki, słodkiego lenistwa lub nieskrępowanej rozmowy.

Stylowe szezlongi włoskie - wyszukany dodatek do wnętrza

Miejsce dla eleganckiego szezlongu o zmysłowym włoskim charakterze znajdzie się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba stworzenia przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku: salon oraz sypialnia to nie jedyne dostępne możliwości. Stylową leżanką o tak oryginalnym wykończeniu można przystroić także gabinet, jadalnię lub przedpokój. Wiele zależy od tego, jaką rolę ma pełnić - wyłącznie ekskluzywnego dodatku czy też siedziska zapewniającego niezwykłą wręcz wygodę.