Marka ITALMEBLE obecna jest w branży eleganckich mebli, oświetlenia, dodatków i wyposażenia wnętrz od kilkunastu lat.

Oferujemy kolekcje mebli, które są połączeniem tradycji i innowacji, piękna i funkcjonalności, dbałości o szczegóły i spójność elementów. Mają oryginalny charakter, wykonane są z materiałów modnych, szlachetnych w najwyższej jakości. Produkty znanych włoskich oraz polskich marek, które perfekcyjnie odgadują aktualne potrzeby współczesnego społeczeństwa i projektują meble na miarę dzisiejszych czasów.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Olta, Eforma, Cattelan Italia, Arketipo, Bonaldo, Bontempi, Miotto, Tonin Casa, Midj, Incanto Italia, Lestro Casa, Alberta Salotti, Nicoline, Dienne, Pedrali, Sits, Pianca, Calia Italia, Famlight, Delighting, Sitap, Gurian, Alf DaFre, Domitalia i inne.

Klienci cenią elegancję, niepowtarzalny styl oraz doskonały design jaki proponujemy.
Naszym atutem jest nie tylko wyjątkowa ale i kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz. Proponujemy meble wypoczynkowe do salonu, meble do sypialni, szafy, garderoby, meble do zabudowy oraz meble do jadalni. Wykonujemy też meble skrzyniowe na indywidualne zamówienie.
Duża kombinatoryka brył, możliwość budowy narożników o różnych wymiarach, umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zastosowanie w meblach wypoczynkowych wysoko elastycznych pianek oraz dbałość o każdy element mebla, sprawia, iż komfort oferowanych przez nas wypoczynków jest niepowtarzalny.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej obsłudze handlowców, zakupy w salonach ITALMEBLE są czystą przyjemnością.

Zapraszamy.

Nowoczesne, ekskluzywne meble włoskie oraz wyjątkowo komfortowe sofy.

Salon Warszawa – Domoteka
Salon Wrocław – Domar
Salon Warszawa – CH Janki
Salon Katowice – Nowy Roździeń
Salon-Kraków
Salon-Poznań