Sofy i narożniki

Harmonia, jaką udało się wypracować między walorami użytkowymi a estetycznymi nowoczesnych mebli wypoczynkowych jest zasługą koncentracji na dobrych jakościowo materiałach oraz funkcjonalnych rozwiązaniach. Proponujemy sofy, kanapy i narożniki przeznaczone do zaaranżowania przestrzeni do relaksu i odprężenia w domach, mieszkaniach, ale też biurach i hotelach. Oferujemy wyroby światowych producentów, w tym włoskie kanapy, sofy i narożniki. Wśród naszych propozycji jest też wiele inspirujących mebli z prestiżowej pracowni Olta.

Nowoczesny styl kanap, sof i narożników

Trendy w architekturze i aranżacji wnętrz stawiają w znacznej mierze na prostotę i uniwersalny charakter. Odznaczające się tymi cechami nowoczesne meble wypoczynkowe z naszej oferty w ciekawy sposób wykorzystują modne, ascetyczne kształty i jednorodną kolorystykę. Materiał, wykorzystany do obić sof, kanap i narożników włoskich czy polskich producentów, cechuje zazwyczaj stonowana barwa i brak wyrazistych motywów. Przeważają beże, szarości i brązy. Ponadto proponowane przez nas nowoczesne meble wypoczynkowe unikają przesadnej dekoracyjności i zachowują proste kształty. Dzięki tym cechom będą pasowały do wnętrz urządzonych zgodnie z panującymi trendami.

Idealna strefa wypoczynkowa

W parze z nowoczesnym designem proponowanych mebli wypoczynkowych idzie wyjątkowa wygoda, jaką zapewniają dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dopasowanym materiałom. Prestiżowe pracownie jak Olta czy Arketipo stawiają na rozwiązania z najwyższej półki. W projektach kanap włoskich oraz innych światowej klasy projektantów znajdują się wyłącznie najlepsze surowce do wykonania zarówno konstrukcji stelaży, jak i wypełnień. Komfort, jaki dają poduszki siedziskowe oraz oparcia, jest zasługą zastosowania m.in. piór gęsich, wysokoelastycznej pianki poliuretanowej, itp. Interesującą propozycją z naszej oferty jest koncepcja modułowa niektórych kanap, sof czy narożników, umożliwiająca perfekcyjne dopasowanie do konkretnego układu wnętrza.