Fotele

Stworzenie idealnej strefy komfortu wymaga przemyślanej koncepcji, w której kluczową rolę odgrywają wygodne meble. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się nowoczesne, ekskluzywne fotele wypoczynkowe, stanowiące oś, wokół której buduje się komfortowe otoczenie. Są to nowatorskie propozycje głównie od włoskich, ale nie tylko marek, takich jak: Arketipo, Midj, Calia Italia, Aberta, Nicoline i Olta. Proponujemy modele odznaczające się wyrafinowanym wzornictwem, a z drugiej strony zapewniające bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa.

Nowoczesne fotele wypoczynkowe

Dostępne w naszej ofercie meble swoimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz estetycznymi wpisują się w koncepcje współczesnych wnętrz. Nowoczesność, którą się charakteryzują, stanowi połączenie funkcjonalności oraz estetyki. Trendy wzornictwa są wyraźnie widoczne w tkaninach obiciowych, zaś konstrukcje zostały przygotowane w sposób zapewniający uczucie wygody za każdym razem, gdy usiądziesz na siedzisku. W prezentowanych nowoczesnych fotelach wypoczynkowych nie mogło zabraknąć rozwiązań, decydujących o nieprzeciętnej wygodzie.

Ekskluzywny wymiar odprężenia

Przyjemność, jaką czerpie się korzystając z luksusowych mebli, tkwi w doznaniach zmysłowych, które zapewniają najlepszej klasy materiały. Ekskluzywne fotele wypoczynkowe bazują na dobrze dopasowanym wypełnieniu na bazie włókien sztucznych. Reagują odpowiednim ugięciem pod wpływem ciężaru ciała, wywołując wrażenie subtelnego otulenia. W niektórch modelach do wypełnienia poduszek oparcia wykorzystany został puch silikonowy oraz gęsie pióra, dzięki czemu użytkownik odczuwa błogą miękkość i jeszcze większy komfort. Na ekskluzywny wymiar odprężenia wpływa także solidny i mocny stelaż, odporny na obciążenia oraz przyjemny w dotyku materiał obiciowy, do produkcji wykorzystane zostały bowiem wysokie jakości tkaniny oraz odpowiednio wygarbowana skóra.

Bogactwo możliwości aranżacyjnych

Łączące luksusowy charakter z nowoczesnym projektem meble dają wiele możliwości aranżacyjnych. Duży wybór ekskluzywnych foteli włoskich, jak i innych zagranicznych marek pozwala na dopasowanie modelu do salonu, sypialni, biblioteczki, gabinetu, jak i pokoju hotelowego czy firmowego lobby. Zanurzenie się w morzu wzorów, kolorów i form pozwala odkryć idealne okazy do rozmaitych wnętrz – od nowoczesnych biurowców po industrialne lofty. Nasze showroomy dostarczają inspiracji do wyboru mebla pod kątem wyglądu oraz funkcjonalności.