Oświetlenie

KATALOG Famlight - zobacz

KATALOG Cattelan Italia - zobacz

KATALOG 4-CONCEPTS - zobacz

Odpowiednie natężenie i rozproszenie światła w pomieszczeniu pozwala stworzyć przytulną atmosferę albo zapewnić optymalne warunki do wykonywania codziennych czynności. Dlatego przy doborze lamp do naszej oferty ogromną uwagę zwracamy na parametry techniczne. Obok walorów wizualnych stanowią dla nas istotny aspekt produktu, ponieważ określają możliwości użytkowe danej oprawy.

Funkcjonalne oświetlenie każdego wnętrza

Dostępne są w naszej ofercie lampy wiodących światowych producentów. Opierają się na sprawdzonych rozwiązaniach, zapewniających maksymalny komfort użytkowania. Wśród propozycji znajdują się lampy wiszące, które doskonale sprawdzą się nad stołem w jadalni lub nad wyspą w kuchni. Lampy podłogowe będą natomiast doskonałym źródłem dodatkowego światła w salonach, gabinetach, biblioteczkach, itp.

Oryginalne projekty nowoczesnych lamp

Walory użytkowe są ważne, jednak nie bez znaczenia jest wygląd. Proponujemy oświetlenie włoskie, oparte na wyrafinowanym smaku, którego nie brakuje także lampom innych producentów z naszej oferty. Zestawienie nowoczesnych form z wysokogatunkowymi materiałami przekłada się na produkt unikatowy. Dzięki naszym propozycjom można sięgnąć po oświetlenie, którego design oparty jest na włoskich i światowych trendach. W ten sposób wprowadzą Państwo do wnętrza nowoczesny akcent.

Każdy, kto marzy o funkcjonalnych lampach, które będą również eleganckim elementem wystroju, z pewnością skorzysta z przygotowanej przez nas oferty. Oświetlenie włoskie to idealne rozwiązanie pozwalające na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w danym wnętrzu.

Rodzaje oświetlenia

Nasze lampy włoskie to nie tylko propozycje sufitowe – w końcu, mimo że są one najbardziej podstawowe, nie są jedynym sposobem na zadbanie o odpowiednią widoczność w danym pomieszczeniu. Oczywiście każdy, kto chce, aby to lampa sufitowa była głównym elementem dekoracyjnym we wnętrzu, znajdzie u nas wspaniałe propozycje prosto od projektantów. Oferujemy zarówno modele, które składają się z jednego głównego elementu (będą prezentowały się świetnie nad stołem lub w niewielkim pokoju) lub warianty z kilkoma żarówkami, pełniące również funkcje dekoracyjne.

Lampy stojące i kinkiety

Jak już wspomnieliśmy, proponujemy o wiele więcej niż warianty sufitowe – dla tych, którzy pragną stworzyć przytulną atmosferę lub chcą zadbać o możliwość włączenia jedynie niewielkich źródeł światła, przygotowaliśmy lampy włoskie w wyjątkowym stylu. Niezależnie, czy najlepiej sprawdzi się u Ciebie wariant stojący, czy może niewielki kinkiet – nasze eleganckie i dekoracyjne propozycje z pewnością uświetnią Twoje wnętrze! Przykują one wzrok nawet w środku dnia, gdy nie będą włączone - ich gustowny design i pełna elegancji prezencja z pewnością sprawią, że trafią one w gusta Klientów oczekujących najwyższej jakości.