Dodatki

O ekskluzywnie wykończonym wnętrzu świadczą idealnie dopasowane dodatki meblowe.

O ekskluzywnie wykończonym wnętrzu świadczą idealnie dopasowane dodatki meblowe. To właśnie one sprawiają, że przestrzeń nabiera wytwornych cech, które znakomicie współgrają z pozostałymi elementami wyposażenia, takimi jak komoda, sofa czy stół. Przestrzeń prezentuje się dzięki temu zdecydowanie przytulniej. Wytworny wieszak na ubrania, elegancka tapicerowana pufa czy może zgrabna włoska toaletka - który dodatek sprawi najwięcej radości?

Dodatki meblowe o unikatowych cechach

Przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane elementy wyposażenia wnętrz wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wśród nich znajdują się funkcjonalne stoliki na kółkach, tapicerowane pufy o oryginalnych formach, toaletki włoskie oraz designerskie wieszaki na ubrania. Za sprawą niebanalnych kształtów zdecydowanie bliżej im do dzieł sztuki użytkowej niż klasycznych dodatków meblowych. Twórcy zadbali, aby oryginalny wygląd szedł w parze z ogromną funkcjonalnością. Decydując się na tak wyjątkową oprawę wnętrza można zyskać jednocześnie praktyczny element wyposażenia.

Klasyczna elegancka w nowoczesnych dodatkach

Nasze propozycje wyróżnia wysoki kunszt wykonania. Do stworzenia stolików na kółkach, puf czy toaletek wykorzystano doskonałej jakości tworzywa, którym następnie, za sprawą precyzyjnego wykończenia, nadano oryginalny kształt. Nie bez przyczyny przedmioty te prezentują się tak luksusowo. Nad ich projektami pochylali się najznamienitsi twórcy nowoczesnych ekskluzywnych mebli, którzy ze zwykłych dodatków potrafią uczynić wytworne elementy dekoracyjne dopełniające całość aranżacji.

Estetyka i funkcjonalność w jednym

Proponowane dodatki meblowe, takie jak włoskie toaletki, stoliki na kółkach czy designerskie wieszaki, to idealne połączenie tradycyjnych materiałów i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki staranności, jaką projektanci włożyli w ich wykonanie, elementy te są także wygodne w codziennym użytkowaniu i estetyczne. Za sprawą tych elementów każdy stworzy ponadczasową, ekskluzywnie zaaranżowaną przestrzeń o wyjątkowych cechach!