Regały i meble RTV

Proponowane przez nas meble RTV cechuje wyjątkowa estetyka wykonania. Proponujemy nie tylko szafki RTV, ale również regały pokojowe.

Sztuka aranżacji wnętrza polega na umiejętnym dobieraniu mebli pod kątem estetyki i funkcjonalności. Każdy element wprowadzany do wnętrza powinien współgrać z pozostałymi oraz pełnić konkretną funkcję. Proponowane przez nas meble RTV cechuje z jednej strony wyjątkowa estetyka wykonania, przekładająca się na wygląd aranżacji całego wnętrza. To dzieła sztuki użytkowej, wychodzące z pracowni znanych włoskich marek, spod rąk cenionych projektantów tych brandów. Z drugiej strony są to nowoczesne regały pokojowe umożliwiające zagospodarowanie przestrzeni salonu w możliwie najwydajniejszy sposób.

Unikatowe regały pokojowe i nowoczesne szafki RTV

Propozycje dostępne w naszej ofercie cechuje nietuzinkowy włoski design, w wyjątkowy sposób wykorzystujący sztukę rzemieślniczą i trendy w meblarstwie rodem ze słonecznej Italii. Oferujemy rozwiązania zaskakujące swoją kompozycją oraz prostotą. Minimalizm konstrukcji podkreślają w cudowny sposób wykorzystane do wykonania szafek i regałów materiały, jak stal, szkło, skóra, drewno. Ich połączenie pozwala osiągnąć spektakularny efekt wizualny. Jednocześnie konstrukcje są przemyślane pod kątem użytkowym.

Praktyczne rozwiązania do każdego salonu

Marki takie jak Cattelan Italia, Lestro Casa, tworząc swoje projekty, mają na względzie w równym stopniu wygląd mebla i jego funkcjonalność. Dlatego ich nowoczesne szafki RTV dostosowane są do potrzeb współczesnych użytkowników. Odpowiednie rozmiary zapewniają stabilność po ustawieniu sprzętu, natomiast umiejętnie zaplanowany układ wnęk, przegród czy szuflad pozwala na organizację przestrzeni np. poprzez zainstalowanie konsoli do gier, schowanie słuchawek, pilotów itp.

Proponujemy nie tylko szafki RTV, ale również regały pokojowe znanych włoskich marek. Ich formy zaskakują kształtem. Utrzymane są w prostej estetyce, co nadaje im uniwersalnego charakteru i sprawia, że będą świetnie prezentowały się zarówno w salonach urządzonych w stylu industrialnym, jak też wnętrzach o charakterze nowoczesnym lub glamour. Regały pokojowe dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Meble te to połączenie niebanalnego designu z cechami użytkowym.