Lustra

Oferowane przez nas lustra włoskie są wariacją na temat klasyki. Modele dla tych, którzy poszukują oryginalnych, pomysłowych rozwiązań

Za nietuzinkowy wygląd luster włoskich, dostępnych w naszej ofercie, odpowiedzialni są światowej klasy projektanci. W wyjątkowy sposób połączyli styl słonecznej Italii z surowym charakterem tafli szkła. W efekcie powstały zwierciadła o idealnie gładkiej powierzchni i nowoczesnych kształtach. Ich design świetnie wpisuje się w aranżacje futurystyczne, urbanistyczne, glamour i wiele innych.

Akcesoria rozświetlające wnętrze

Gładka, odbijająca światło tafla sprawia, że wnętrze zyskuje na jasności. Bez względu czy źródłem światła są padające przez okno promienie słoneczne, czy też blask bijący od żyrandola – dzięki lustrom włoskim z naszej oferty efekt ten będzie wzmocniony. Pomieszczenie będzie wydawało się jaśniejsze. Ponadto obraz odbijający się w tafli szkła powiększa optycznie wnętrze, nadając mu dodatkowej głębi, przez co zyskuje się wrażenia przestrzenności.

Odejście od klasycznej formy

Oferowane przez nas lustra włoskie są wariacją na temat klasyki. Odbiegają formą od tradycyjnych, z reguły prostokątnych kształtów i proponują nietypowy dodatek do wnętrza. Proponujemy modele dla tych, którzy poszukują oryginalnych, pomysłowych rozwiązań o nieregularnych kształtach, jak też dla zwolenników prostych konceptów, opartych o geometryczne formy. Ciekawym odejściem od klasycznej formy może być rezygnacja z tradycyjnych ram w przypadku niektórych naszych luster włoskich bądź niebanalna propozycja oprawy szklanej tafli.