Komody

Nowoczesna forma przejawia się w umiejętnym połączeniu funkcjonalności mebli z ich wyrafinowaną estetyką. Proponowane przez nas komody włoskie stanowią sumę starannie i sumiennie realizowanych pomysłów w zakresie zarówno konstrukcji, jak i wyglądu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, a zarazem mogą być ciekawym dodatkiem do wystroju wnętrz.

Atrakcyjny design dla nowoczesnych wnętrz

Komody włoskie przez nas proponowane cechuje styl łączący akcenty tradycyjnego rzemiosła z trendami w aranżacji wnętrz. Oferujemy meble w różnych odsłonach nowoczesności, bazujące na prostej formie, pozbawionej nadmiernej dekoracyjności. Wśród proponowanych modeli dostępne są egzemplarze efektownie zdobione i wykańczane między innymi skórą, wypukłym szkłem, czy stalą nierdzewną. Proponujemy komody zachwycające pięknym wyglądem, co stanowi zasługę spójnej wizji artysty, w której łączy się nowoczesne wzornictwo z niebanalną formą.

Funkcjonalne konstrukcje dla użytkowników

Włoskie komody bezsprzecznie stanowią atrakcyjną dekorację wnętrza, zarazem co bardzo ważne, są funkcjonalne i praktyczne. Oba te aspekty zawsze są priorytetem włoskich projektantów. Jeżeli szukasz do swojego domu funkcjonalnego mebla, to komoda jest właśnie idealnym rozwiązaniem. Z powodzeniem sprawdzi się w salonie, sypialni lub pokoju gościnnym.

W dobrze zorganizowanej przestrzeni wnętrza każdej komody włoskiej można pomieścić dowolne przedmioty. Przemyślany układ – z podziałem na szafki, szuflady czy przegrody – pozwala zachować porządek i stworzyć praktyczny system przechowywania. Dodatkowym atutem w użytkowaniu tych mebli jest zastosowanie wytrzymałych mechanizmów do otwierania i zamykania drzwiczek szaf, a także solidnych prowadnic w szufladach.